Kıvanç Tatlıtuğ takipçisine ateş püskürdü

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in fotoğrafına takipçilerden biri kötü yorumda bulundu. Bunun üzerine Tatlıtuğ, takipçiye ateş püskürdü. Renkli Sayfalar’ın haberine göre geçtiğimiz günlerde Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ...

2
2

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in fotoğrafına takipçilerden biri kötü yorumda bulundu. Bunun üzerine Tatlıtuğ, takipçiye ateş püskürdü.

Renkli Sayfalar’ın haberine göre geçtiğimiz günlerde Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşılan fotoğrafa bir takipçi “ne işin var senin çirkin kadın o yakışıklının yanında” yorumunda bulundu.

Kıvanç sessizliğini bozdu

Bunun üzerine uzun süredir sosyal medya hesabını kullanmayan Tatlıtuğ, sessizliğini bozdu.

Ünlü oyuncu Tatlıtuğ, O takipçiye cevap vererek şöyle seslendi:

Terbiyesizlik yapma! Önce senin “Bu şahıs” dediğin insanın adı Başak soyadı Tatlıtuğ! Önce bunu bir öğren. Senin değil kimsenin haddine düşmez benim evliliğimle ilgili yorum yapmak. Mutsuzluğunu, kötü kalbini git başka yerlerde bileyle. Oğlum sen ve senin gibi böyle yorumlar yazan arkadaşlar! Siz ne zaman hangi ara bu kadar kötü kalpli insanlar oldunuz?
Ne kadar saygısız, ne kadar sevimsiz ne kadar şuursuz, ne kadar boş islerle uğrasan bir insansın sen. Sana tavsiyem sen de git birini sev, içinde zerre sevgi yoksa da yine sevmeye çalış, baktın yok olmuyor sen harbi kötü kalpli bir arkadaşsın!


O zaman tekrar sevmeye çalış! Yani anlayacağın insanlara saygısızlık yapıp b.. atacağına, onları sevmekten, yaptığı seçimlere saygı duymaktan, hayatına ve aile yaşantısına verdiği özene saygı duymaktan vazgeçme!
Ve bana sakın “Eleştiriye açık olmuyorsan fotoğraf koyma gibi aptal aptal yorumlar da yapma” ben istediğim fotoğrafı koyarım! Burası benim sayfam! Eleştiriye her zaman açık oldum AMA benim ailemle ve eşimle ilgili söylenen her söze dikkat edilecek!

In this article