Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer arasında kriz çıktı

Aralarındaki yaş farkıyla geçtiğimiz hafta gündeme gelen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti arasında kriz çıktı. İş temposu nedeniyle babalığı erteledi Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer...

2
2

Aralarındaki yaş farkıyla geçtiğimiz hafta gündeme gelen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti arasında kriz çıktı.

İş temposu nedeniyle babalığı erteledi

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer Tatlıtuğ Şubat 2016’da evlenmişti. İddiaya göre; çiftin arasında bebek nedeniyle kriz çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ iş temposu nedeniyle baba olmayı 1 yıl erteledi.

Eşi ise bir an önce anne olmak istiyor

Başak Dizer Tatlıtuğ ise yaşını göz önüne alarak anneliği bir an evvel tatmak istiyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un temposunu artıran bir neden de yapımcılığa el atmış olması.

Kıvanç Tatlıtuğ’un kariyeri

Türk oyuncu ve eski manken. Edirneli bir anne ile Boşnak kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.[3][kaynak güvenilir mi?] 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat popülerliğini 2005’te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır. İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle adından söz ettiren Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Asıl çıkışını ise Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu ile yaptı. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010’da 4 bölümlük konuk oyuncu olarak Ezel dizisinde oynadı ve bu dizide Sekiz karakterini canlandırdı.2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır. Oyuncu şubat 2016’da, Star TV’de yayınlanan ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel adlı dizi ile, 2 yıl aradan sonra ekranlara geri döndü.

In this article