[sam_zone id=1]

Kısmetse Olur’da eleme heyecanı

Ekranların sevilen yarışma programı Kısmetse Olur‘da yine bir haftanın sonunda elenme heyecanı geldi çattı. Pazar akşamı ekrana gelecek olan programda haftanın finalinde gergin anlar yaşanacak. Tansiyon’un sık sık yükseleceği Kısmetse...

75
75

Ekranların sevilen yarışma programı Kısmetse Olur‘da yine bir haftanın sonunda elenme heyecanı geldi çattı.

Pazar akşamı ekrana gelecek olan programda haftanın finalinde gergin anlar yaşanacak. Tansiyon’un sık sık yükseleceği Kısmetse Olur evine veda eden isim büyük finale kısa bir süre kala büyük hayal kırıklığı yaşayacak.

Kısmetse Olur’da neler olacak?

Mehtap, Berker’in gönlünü alabilecek mi? Berker, Mehtap’ı affetmiyor Kısmetse Olur hatfanın finali ile Pazar günü Kanal D’de!

Programın önceki gün yayınlanan bölümünde yaşananlar herkesi ekrana kilitledi. 293. bölümün başlarında yapılan anons hem evdekileri hem de ekran başındakileri şok etti. Program sunucusu Seda Akgül, yaptığı çekilişle 4 gelin adayının ismini belirledi, çıkan isimlerden sonra ekrana yansıyan yazı ise sürpriz bir elemenin sinyalini verdi. Hem adaylar hem de ekran başındakiler, “Kısmetse Olur’dan kim elenecek?” sorusuna yanıt ararken Seda Akgül, yeni bir sürprizle gelerek 4 isimden birinin eleneceği haberini verdi.

Gamze Öztürk eve veda etti

Elenecek ismi belirleyen ise damat adayları oldu. Peki, sürpriz elemede eve veda eden isim kim oldu? Yapılan oylama sonucunda; Rabia 1, Gamze Göktürk 4, Mehtap 3 oy alırken Didem Delen elenmesi yönünde hiç oy almadı. Yapılan oylama sonucunda Gamze Göktürk eve veda etti.

In this article