[sam_zone id=1]

Kiralık Aşk’ın vedası hem izleyicileri hem de oyuncuları üzdü

Star TV’de yayınlanmaya başlandığı günden itibaren Türk izleyicilerin beğenisini kazanan Kiralık Aşk dizisi, dün akşam yayınlanan 69. bölümü ile ekranlara veda etti. Kiralık Aşk dizisinin sürpriz bir şekilde...

111
111

Star TV’de yayınlanmaya başlandığı günden itibaren Türk izleyicilerin beğenisini kazanan Kiralık Aşk dizisi, dün akşam yayınlanan 69. bölümü ile ekranlara veda etti. Kiralık Aşk dizisinin sürpriz bir şekilde final yapmasının ardından dizinin sevenleri, “Kiralık Aşk neden bitti” sorusunun cevabını merak eder oldular.

Kiralık Aşk neden bitti?

Bu konu hakkında henüz net ve resmi bir açıklama yok. Dizinin reyting sıralamasında 6. sırada yer almasına karşın sürpriz bir şekilde bitmesi, dizi için planlanan tarihin ve sürenin sona erdiği şeklinde yorumlandı.

Kısa bir süre içerisinde Kiralık Aşk dizisinin yayın saatinde yeni bir dizinin yer alacağı tahmin ediliyor.

Nergis Kumbasar: Sevgili fanlar, kalbim sizinle

Dizinin sona ermesi, izleyiciler kadar oyuncuları da oldukça üzdü. Dizinin oyuncularından Nergis Kumbasar, final bölümünün ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Kumbasar, attığı tweet’te, “Motor dediğimiz ilk andan itibaren Kiralık Aşk’ta emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hepinizi seviyorum. Sevgili fanlar, kalbim sizinle” ifadelerini kullandı.

Kumbasar’ın bu tweet’i 2 binin üzerinde beğeniye ve yüzlerce retweet’e ulaştı.

Elçin Sangu: Yanımızda olan herkese çok teşekkürler

Dizinin başrol oyuncularından Elçin Sangu da final ile ilgili olarak kişisel Twitter hesabından bir mesaj paylaştı ve teşekkür etti. Sangu, söz konusu tweet’inde, “Bugün son kez tüm sevenlerimizle birlikte Kiralık Aşk diyoruz. Bugüne kadar yanımızda olan herkese çok teşekkürler. İyi ki!” ifadelerine yer verdi.

Sangu’nun bu tweet’i ise 3 binin üzerinde retweet ile 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Dizinin bir başka oyuncuswu Salih Bademci ise, “Tüm oyuncu arkadaşlarım, yönetmenlerin, görüntü yönetmenlerim, sevgili yapım, kamera arkası çalışan tüm dostlar… Varolun! İyi ki…” şeklinde bir mesaj gönderdi.

69 bölüm çekilen dizi, ilk olarak 19 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştı.

In this article