[sam_zone id=1]

Kiralık Aşk ekibinin final maçı ne oldu?

Bu akşam 69’uncu bölümüyle final yapacak olan ve geniş bir kitle tarafından sevilen dizi Kiralık Aşk final maçı çok çekişmeli geçerek berabere bitti. Kiralık Aşk final maçı Sütlüce’de yapıldı...

50
50

Bu akşam 69’uncu bölümüyle final yapacak olan ve geniş bir kitle tarafından sevilen dizi Kiralık Aşk final maçı çok çekişmeli geçerek berabere bitti.

Kiralık Aşk final maçı Sütlüce’de yapıldı

‘Kiralık Aşk’ oyuncuları halı sahada ter döktüler. Bu akşam final yapacak olan ünlü dizide rol alan Barış Arduç ve Seçkin Özdemir’in kıran kırana kozlarını paylaştıkları maç berabere bitti.

Kiralık Aşk bu akşam final yapacak

Bu akşam 69’uncu bölümüyle final yapacak olan dizi ‘Kiralık aşk’, dizinin finalinden önce futbol finali düzenledi. Ünlü dizinin oyuncuları ve teknik ekibi, Sütlüce’deki halı sahada kıyasıya bir mücadele içine girdiler. Havanın yağmurlu olmasına rağmen veda maçı için bir araya gelen ekip, 90 dakikalık maçtan 1-1’lik sonuçla ayrıldı. Bir sıkıntının çıkmadığı, kimsenin bir sakatlık geçirmediği maçta 8 numaralı Milli Takım formasıyla sahaya çıkan Barış Arduç, dikkat çekti. Arduç, tek gole imza atarken, Seçkin Özdemir’in şutunun dışarı çıkması ise herkesi gülmekten yerlere yatırdı.

Zorlu mücadele berabere bitti

Kerem Fırtına, Elçin Sangu ve Müjde Uzman’ın yedek kulübesinden tezahüratlarıyla çok canlı geçen zorlu karşılaşma, izleyenlere de keyifli dakikalar yaşattı. Oyuncular maçın sonunda soyunma odasına geçerken Sangu, sahada durtmaya devam etti ve topla oynamaya başladı. Şut çekip, topla hareketler yapmaya çalışan Sangu, izleyenleri coşturdu. Çıkışta ekiple hatıra fotoğrafı çektiren Arduç ise “Berabere bitti, kimse üzülmedi” açıklamasını yaptı.

In this article