[sam_zone id=1]

Kimberley Garner’ın eğlencesi yürekleri hoplattı

Hayranlarına güzel bir sürpriz yapan Kimberley Garner, lüks evinde nasıl vakit geçirdiğini dünya aleme Instagram’dan gösterdi. Jakuzisinde geçirdiği çarpıcı anların olduğu video kısa sürede binlerde beğeni aldı. Köpeğini...

3
3

Hayranlarına güzel bir sürpriz yapan Kimberley Garner, lüks evinde nasıl vakit geçirdiğini dünya aleme Instagram’dan gösterdi. Jakuzisinde geçirdiği çarpıcı anların olduğu video kısa sürede binlerde beğeni aldı.

Köpeğini yanından ayırmıyor

Kendi markası olan altın rengi bikinisinin içinde ışıldayan Kimberley Garner, köpeğini bir an olsun yanından ayırmıyor. Seksi manken paylaştığı videoda arkadaşlarına da yer vermiş.

Kendi mayo markasını oluşturdu

İngiliz televizyonlarında bir reality şovda yer alan manken, sadece bir sezon programda yer almıştı. Yapımcılarla anlaşamadığı için programdan ayrıldığını belirtmişti.Kimberley Garner, programdan ayrıldıktan sonra kendi mayo markasını oluşturarak, tasarım işlerine odaklanmıştı.

Instagram’ı ihmal etmiyor

Kimberley markası, yılında piyasaya sunuldu ve son derece sevildi. İngiltere’de Kimberley markasına oldukça ilgi gösterilmekte. Ünlü manken, kendi markasının bikinilerini de Instagram sayfasından bol bol paylaşmayı ihmal etmiyor.

Kimberley Garner kimdir?

Garner, 7 Mart 1990 tarihinde Kensington, Londra, İngiltere’de doğmuştur. Babası Russell Garner’dır. Christopher Garner adında bir kardeşi vardır. St George Ascot okulunda okuduktan sonra London Academy Of Music & Dramatic Art (LAMDA)’da ve Londra’da bir üniversite olan Royal Academy of Dramatic Art’da okudu.

Dizide rol aldı

2012 yılında İngiltere’de gösterilen “Chelsea Made in” adlı dizide rol alarak oynadı. Bu dizi ile tanındı. TV oyuncusu olarak başladığı kariyerini moda tasarımcısı olarak sürdürdü. Kimberley Garner, okuldan mezun olduktan sonra babasının şirketinde çalışmaya başladı. 2013 yılında da “Kimberley Londra Ltd” adı altında kendi şirketini kurarak mayo tasarımcılığı yapmaya başladı. Garner yalnız çıktığı tatilde kendi tasarımı olan bikinilerin de gönüllü mankenliğini yaptı.

In this article