Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım’a eleştiri yağmuru

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım, ilk programında gösterdiği performansla sınıfta kaldı. Ünlü isme sosyal medya üzerinden çok sayıda eleştiri mesajları yağdı. ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner...

5
5

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım, ilk programında gösterdiği performansla sınıfta kaldı. Ünlü isme sosyal medya üzerinden çok sayıda eleştiri mesajları yağdı.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının sunucu koltuğunda Murat Yıldırım’ı görenler şaşkına döndü.

Türkiye’nin en çok izlenen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster’de bir sunucu değişikliğinin yaşanacağı basında yer almıştı. Selçuk Yöntem’in ayrılarak yerine ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın oturacağı bildirilmişti.

Tüm bu gelişmelerden haberdar olamayan çoğu insan dün yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında sunucu koltuğunda Murat Yıldırım’ı görünce şaşkına döndü.

Sunuculuk performansıyla sınıfta kaldı

Aslen oyuncu olan Yıldırım, sunuculuk performansıyla sınıfta kaldı. Programın sadık izleyicileri Yıldırım’ın performansını eleştiri yağmuruna tuttular. Öte yandan ünlü isim, Twitter’da Türkiye gündemine de girdi.

İşte Murat Yıldırım ile ilgili eleştirilerden bazıları:

Öte yandan Murat Yıldırım, geçtiğimiz aylarda Faslı güzel İmane El Bani ile evlenmesiyle gündeme gelmişti. Yıldırım’a El Bani’yi bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Bani’nin Fas’taki ailesini telefonla arayarak istemişti.

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım
In this article