[sam_zone id=1]

Kim Kardashian’dan zafer işaretli selfie

2016 yılı Kim Kardashian için kuşkusuz oldukça kötü geçti. Kardashian, önce Paris’te silahlı bir soyguna uğradı. Ünlü isim, bu silahlı soygunda değeri milyon dolarları bulan mücevherlerini çaldırdı. Bu...

76
76

2016 yılı Kim Kardashian için kuşkusuz oldukça kötü geçti. Kardashian, önce Paris’te silahlı bir soyguna uğradı. Ünlü isim, bu silahlı soygunda değeri milyon dolarları bulan mücevherlerini çaldırdı.

Bu olayın ardından Kardashian’ın eşi Kanye West, konser turnesinde olduğu sırada rahatsızlanarak konserlerini iptal etti. Psikolojisi bozulan West, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bir hafta hastanede tedavi gören ünlü rapçi taburcu olarak evine geldi ve normal yaşantısına başladı.

Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner ile çektiği selfie'de zafer işareti yapması dikkat çekti
Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner ile çektiği selfie’de zafer işareti yapması dikkat çekti

Annesi Kris Jenner ile selfie yaptı

Kardashian, yaşanan bu olayların ardından 2017 yılında yeni bir umutla başladı. Ermeni asıllı ABD’li güzel, 2017’ye girdikten 4 gün sonra snapchat hesabından annesi ile çektirdiği bir selfie’sini paylaştı. Kardashian, bu selfie’de bir de zafer işareti yaptı. Güzel ismin bu zafer işaretiyle birilerine mesaj verdiği iddia edildi.

Öte yandan 61 yaşındaki annesi Kris Jenner ile birlikte çektiği ve “2017’nin ilk selfie’si annemle” notunu düştüğü selfie’de Kardashian’ın yeni dudak halkası dikkatlerden kaçmadı.

In this article