[sam_zone id=1]

Kim Kardashian’a Paris’te soygun: 16 kişi gözaltında

Kim Kardashian geçtiğimiz yıl içerisinde Paris’te silahlı bir soyguna uğramıştı. Ünlü isim otel odasında bulunduğu sırada gerçekleşen soygunda Kardashian’ın değeri milyonlarca doları bulan mücevherleri çalınmıştı. Fransız polisi, Paris’te...

87
87

Kim Kardashian geçtiğimiz yıl içerisinde Paris’te silahlı bir soyguna uğramıştı. Ünlü isim otel odasında bulunduğu sırada gerçekleşen soygunda Kardashian’ın değeri milyonlarca doları bulan mücevherleri çalınmıştı.

Fransız polisi, Paris’te gerçekleşen bu soygunla ilgili olarak 16 şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan en küçüğünün yaşının 22, en büyüğünün ise 72 olduğu öğrenildi.

Soygun sırasında odasında yalnızdı

Kardashian, 2-3 Ekim gecesinde yapılan bu silahlı soygun sırasında odasında yalnız halde bulunuyordu. 36 yaşındaki yıldızın Alman koruması Pascal Duvier, kız kardeşleri ile birlikte bir kulüpte eğleniyordu.

Soygun sırasında Kardashian’ın elleri ve ayakları bağlanmış ve banyoya kilitlenmişti. Ünlü ismin soyguncular gittikten sonra kendi çabalarıyla ellerini ve ayaklarını çözdüğü ifade edildi.

In this article