Kim Kardashian saç rengini yine değiştirdi! İşte yeni tarzı

Dünyaca ünlü yıldız isim Kim Kardashian, kimi zaman giydikleri ile kimi zaman davranışları ile kimi zamansa tarzıyla gündem oluyor. Ermeni asıllı ABD’li yıldız, bir dönem saçlarını sarı renge...

2
2

Dünyaca ünlü yıldız isim Kim Kardashian, kimi zaman giydikleri ile kimi zaman davranışları ile kimi zamansa tarzıyla gündem oluyor. Ermeni asıllı ABD’li yıldız, bir dönem saçlarını sarı renge boyatmıştı. Sarı renkten çabucak vazgeçen Kardashian, uzun bir süre saçlarını doğal renginde bıraktı. Ünlü isim bir kez daha karar değiştirdi ve görünümünü yeniledi. Kim Kardashian saç renginde platin sarısına geri döndü.

Yeni tarzını Snapchat üzerinden paylaştı ve Paris Hilton’un doğum gününü de kutlamayı ihmal etmedi

Paris Hilton’un doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi

Kardashian, yeni tarzını önceki gün Snapchat hesabı üzerinden paylaştı. Aynaya karşı selfie çeken ünlü ismin bu fotoğrafında saçlarını sarıya boyattığı görüldü. Kardashian, aynı zamanda Paris Hilton’un da doğum gününü kutlamayi ihmal etmedi.

Kim Kardashian’ın eşi Kanye West de geçtiğimiz günlerde siyah saçlarını sarı renge boyatmıştı

Karı-koca sarışın oldular

Kardashian’ın eşi ünlü rapçi Kanye West de geçtiğimiz günlerde siyah saçlarını sarıya boyatarak hayranlarını şaşırtmıştı. Karı-koca iki ismin birlikte sarı saçlarıyla dolaştıklarını görmek ilginç olacak.

In this article