[sam_zone id=1]

Kim Kardashian, Paris’teki soygun hakkında ilk kez konuştu

ABD’li ünlü güzel Kim Kardashian, geçtiğimiz yıl Paris’te kaldığı lüks bir otelde silahlı soyguna uğramıştı. Kardashian’ın bu soygunda değeri milyonlarca euroyu bulan mücevherleri çalınmıştı. Kardashian, bu olayla ilgili...

88
88

ABD’li ünlü güzel Kim Kardashian, geçtiğimiz yıl Paris’te kaldığı lüks bir otelde silahlı soyguna uğramıştı. Kardashian’ın bu soygunda değeri milyonlarca euroyu bulan mücevherleri çalınmıştı.

Kardashian, bu olayla ilgili olarak ilk kez konuştu. ABD’li güzel, soygun sırasında oldukça korktuğunu ve öldüreceklerini düşündüğünü açıkladı.

Olay, 2 Ekim 2016 tarihinde lüks bir otelde gerçekleşti. İki silahlı ve maskeli adam, Kardashian’ın kaldığı odayı bastı.

Elleri ve ayakları kelepçe ile bağlandı

Kardashian, olayla ilgili yaptığı ilk açıklamada, kendisini nasıl bağladıklarından ve nasıl bir korku duyduğundan bahsetti. ABD’li güzel, ellerinin ve ayaklarının plastik kelepçe ile bağlandığını, bu şekilde banyoya götürülerek burada kilitlendiğini söyledi.

Kim Kardashian’ın çalınan mücevherlerinin değeri 20 milyon Euro’yu buluyor

Kardashian’ın bu soygunda 4 milyon Euro değerinde bir halkası ve 5 milyon Euro değerinde bir mücevherinin yanı sıra iki de cep telefonu çalındı.

Talihsiz bir 2016 geçirdi

2016 yılının kendisi açısından oldukça şanssız geçtiği bilinen Kardashian, soygunun ardından bir başka olayla daha sarsılmıştı. Ünlü ismin eşi Kanye West, psikolojik olarak rahatsızlanarak acil bir şekilde hastaneye kaldırılmış ve hastanede bir hafta tedavi görmüştü. West, bu sırada konser turnesindeydi. Ünlü rapçi, bu turneyi yarıda kesmek zorunda kalmıştı.

In this article