Pahalı kıyafetlerini kızı için saklıyor!

ABD’li ünlü yıldız Kim Kardashian kızı için yatırım yapıyor. Ünlü isim pahalı giysilerini kızına saklama kararı aldığını açıkladı. Kim Kardashian, kızı için yatırım yapıyor ABD’li ünlü güzel Kardashian,...

2
2

ABD’li ünlü yıldız Kim Kardashian kızı için yatırım yapıyor. Ünlü isim pahalı giysilerini kızına saklama kararı aldığını açıkladı.

Kim Kardashian, kızı için yatırım yapıyor

ABD’li ünlü güzel Kardashian, pahalı kıyafetlerini kızı North’un gelecekte giyebilmesi için sakladığını ve onlara gözü gibi baktığını açıkladı.

Ünlü ismin sakladığı kıyafetler arasında neler yok ki. Fiyatı 4 bin dolardan başlayan ayakkabılardan tutun da 10 bin doları geçen kıyafetler bu saklama listesi içinde yer alıyor.

Kardashian Snapchat videosu ile kızını sevindirdi

Dünyaca ünlü TV yıldızı, geçtiğimiz günlerde Snapchat videosu paylaştı. Videoda Kardashian kızına seslenip ayakkabıları gösterek kızını mutlu etti. Ünlü isim kızına dönüp, “Tüm bu ayakkabıları sevdin mi? Hepsini senin için sakladım. Sindirella’nınkiler gibi çok parlıyorlar” ifadelerini kullandı.

Kardashian kirasını ödeyememiş

Kardashian, gardırobunun bir bölümünde duran ayakkabıları takipçileriyle paylaştı. Dünyaca ünlü isim Kardashian, ayakkabarı ile takipçilerine şoka uğrattı. Ayakkabıları ile ilgili konuşan ünlü isim, “Kiramı ödeyememiştim, çünkü onları almayı tercih ettim” ifadelerine yer verdi. Kardashian’ın ayakkabıları başlı başına sosyal medyada bir tartışma konusu oluştururken, ünlü ismin kıyafetlerini kızına bırakacağı açıklaması da bir o kadar yankı uyandırdı.

Sosyal medya yorumları bitmek bilmedi

Kardashian’ın ayakkabılarını, elbiselerini kızına vereceğini açıklamasının ardından, hayranlar ünlü ismi soru ve beğeni yağmuruna tuttular. Ünlü oyuncuya ayakkabılarının bir kısmının halka dağıtılması gerektiğini savunan yorumlar geldi. Bu yorumlar sosyal medyada komik anların yaşanmasına neden oldu.

In this article