Kim elbiseye sığamadı!

Verdiği seksi pozlarla gündemdeki yerini sürekli olarak koruyan ünlü isim Kim Kardashian elbiseleri ile de gündemden düşmeyen bir isim. Kardashian yine mi kilo aldı Verdiği seksi pozlarla, hayatındaki...

2
2

Verdiği seksi pozlarla gündemdeki yerini sürekli olarak koruyan ünlü isim Kim Kardashian elbiseleri ile de gündemden düşmeyen bir isim.

Kardashian yine mi kilo aldı

Verdiği seksi pozlarla, hayatındaki renkli detaylarla, giydiği kıyafetlerle gündemden hiç düşmeyen ABD’li güzel Kim Kardashian, uzun zamandır dekolteli olarak görüntülenmemişti. Geçtiğimiz günlerde Hollywood’da görüntülenen yıldızın giydiği elbiseye sığamadığı görüldü. Giydiği elbisenin dar gelmiş olması dikkatlerden kaçmayan ünlü isim hakkında “yine kilo aldı” yorumları yapıldı.

Taşan göğüsleriyle şaşırttı

Ünlü isim Kardashian, büstiyerinden taşan göğüsleri ile herkesi şaşkına çevirdi. Rapçi eşi Kanye West’le çalkantılı evliliğine devam eden ve bu evlilikle sürekli gündeme gelen ünlü isim, uzun süredir dekolteli görüntülenmemişti. Paris’te yaşadığı talihsiz olaydan sonra gösterişli hayatını gözler önüne sermekten vazgeçen ünlü isim, bir süre mücevher bile takmamaya özen göstermişti. Son olarak Hollywood’da bir mekadan çıkarken basın çalışanları tarafından görüntülenen Kim, siyah gri çizgili tulum elbisesinin içine giyinmiş olduğu büstiyeriyle oldukça cesur bir şekilde yakalandı. Kol yağlarının ve göğsünün elbiseden taştığı görülen ünlü isim için yine kilo adlı şeklinde yorumlar yapıldı.

Kardashian gündemden düşmüyor

Rapçi eşi ile çalkantılı ilişkisi, hamilelik süreci, akrabaları, giydiği kıyafetler gibi hemen her konuda gündem olan ünlü isim şimdi de vücut sarkması ile gündemde. Bir dönem, poposunun diriliğiyle dikkat çeken ve hemen herkesin bu popoyu örnek gösterdiği bir kişi haline gelen Kardashian şimdi yeniden fazla kilolarla gündemde.

In this article