[sam_zone id=1]

Kim Kardashian’dan büyük vefa: Hasta eşinin yanından ayrılmıyor

Dünyaca ünlü ABD’li rapçi Kanye West, geçtiğimiz hafta konser turunu yarıda bırakarak hastaneye yatmıştı. Bu sırada da Kim Kardashian ile West’in ilişkilerinde problem yaşadıkları ve çiftin boşanmaya kadar...

74
74

Dünyaca ünlü ABD’li rapçi Kanye West, geçtiğimiz hafta konser turunu yarıda bırakarak hastaneye yatmıştı. Bu sırada da Kim Kardashian ile West’in ilişkilerinde problem yaşadıkları ve çiftin boşanmaya kadar gidebileceği iddia ediliyordu.


Bu iddialar doğru çıkmadı. Kardashian‘in bir süredir hastanede tedavi gören eşi West’in yanında olduğu ortaya çıktı. Ünlü yıldızın kocasının yanında uyuduğu, hatta bizzat yemeğini de kendi elleriyle yedirdiği öğrenildi.

Kim Kardashian ve Kanye West'in mutlu anları
Kim Kardashian ve Kanye West’in mutlu anları

Daha önce de bilindiği üzere, 39 yaşındaki rapçi, kişisel antrenörünün evindeyken 21 Kasım Pazartesi günü Los Angeles’taki Ronald Reagan UCLA Tıp Merkezi’ne yatırıldı. West’in dehidrasyon ve tükenmişlik nedeniyle hastalandığı ifade edilmişti.

Kim Kardashian sürekli hastanede

36 yaşındaki Kardashian, o zamandan beri iki yıllık kocasına destek vermekten başka bir şey yapmadı ve Şükran Günü’nü onunla birlikte hastanede geçirdi. Kardashian, sadece çocuklarını görmek için eşinin yanından ayrılıyor.

Çifte yakın bir kaynak, Kardashian’ın sürekli hastanede kaldığını, West’e çok yakından baktığını ve insanların onu rahatsız etmesine izinv vermediğini söyledi.

In this article