Kibariye’ye büyük şok!

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin geçtiğimiz aylarda kadınlarla görüntülenen eşi Ali Küçükbalçık, karısının evlilik yıldönümünü unuttu. 21 yaş küçük eşiyle… Kibariye (57) kendisinden 21 yaş küçük Ali Küçükbalçık (36) ile...

2
2

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin geçtiğimiz aylarda kadınlarla görüntülenen eşi Ali Küçükbalçık, karısının evlilik yıldönümünü unuttu.

21 yaş küçük eşiyle…

Kibariye (57) kendisinden 21 yaş küçük Ali Küçükbalçık (36) ile 22 Kasım 1999’da evlenmişti. Kibariye “Ali bu yıl ilk kez evlilik yıldönümünü kutlamayı unuttu. Ama sonra telafi etti” dedi. Kibariye “Ali Bey size ne aldı?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Yüzük bekledim, çiçek geldi. Olsun kocamın gönlü zengin. Ağustos’ta doğum günüm var, o zaman tektaş alacak.

Kadınlarla yakalanmıştı

Ali Küçükbalçık geçtiğimiz aylarda iki genç kadınla Trump Tower içindeki Fiyort Live adlı gece kulübünde görüntülenmişti. Küçükbalçık ve arkadaşları, mekan içinde muhabirlerin olduğunu öğrenince paniklemişti.

Küçükbalçık, görevlileri oturduğu masa etrafına dizerek görüntü alınmasını engellemeye çalışmış ve başarılı olamayınca sinirlenmişti.

Kibariye’nin kariyeri

1980’lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye, o yıllarda İzmir Fuarı’na gelen tüm sanatçıların dikkatini çekti. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar da vardı. Ünlü bestekar, sanatçıyı o zamanlar İstanbul’da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz’e anlatır ve merhum Turgut Akyüz Kibariye’yi dinlemek ister. İzmir’den İstanbul’a gelen Kibariye’nin kaderi de böylece değişmeye başlamış olur. Gazinocu Turgut Akyüz tarafından çok beğenilen Kibariye Stardust gazinosunda sahne almaya başladı.

Kibariye çok kısa sürede gerek sesi, gerekse yorum her şeyden önemlisi de doğallığıyla tüm medyanın dikkatini çekti. Böylece bir teklif yılbaşı gecesi (1981) TRT Televizyonundan gelir. Kibariye’nin yaşamını birden bire değiştiren yeni hayat başlamış oldu. 1982’de ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Kibariye Kim Bilir adlı parça ile çıkış yakalar ve 1981’den 1990’lara 21 albüm yaptı. Halkın Kibariye’ye gösterdiği yoğun ilgi çeşitli gazinolarda gece kulüplerinde Anadolu ve Avrupa turnelerinde çalışması sağlamış oldu. Bu çıkış Özel TV kanallarının da ilgisini çekti. İlk show programı “Darısı Başınıza” isimli evlendirmeyi konu alan eğlence programı ile Kanal 6 ile başladı daha sonra “Eğlen Coş İşte Kiboş” ismi ile atv’de devam etti. Star TV’de “Kibariye Show” ile ve son olarak TGRT’de yapılan program ile sona ererdi. Ardından 2011 yılı Ekim ayında Kanaltürk’te Kibariye isimli programa başladı. Kibariye’nin bugüne kadar çalışmış olduğu şirketler Süper Atlas Plak-SembolPlak, Bayşu Müzik, Makro Müzik-Banko ve Prestij Müzik’tir. 3 ocak 2017 itibari ile Fox tv’de “Ben Söylerim” adlı ses yarışmasında Serdar Ortaç ile birlikte jüri üyeliği yapmıştır.

Son olarak da atv’de yayınlanan Oryantal Star yarışmasında jürilik yapmıştır. 2016 yılında 85. İZMİR Enternasyonal Fuarı’nda Tepecik Filarmoni Orkestrası ile birlikte konser veren Kibariye, İstanbul Maçka’da gazino günlerini yaşatmak için düzenlenen Küçükçiftlik Park’ta ki Yeni Bi’ Fest’te Kenan Doğulu ile birlikte sahne almıştır.

In this article