“Kerimcan’ın ehliyeti yok”

Sosyal medya fenomeni Kerimcan’ın ehliyeti yok iddiası ortalığı çok fena karıştırdı. Ünlü isim son günlerde lüks aracıyla video çekip paylaşıyordu. Kerimcan’ın ehliyeti yok mu? Otomobiliyle hız yaparken video...

3
3

Sosyal medya fenomeni Kerimcan’ın ehliyeti yok iddiası ortalığı çok fena karıştırdı. Ünlü isim son günlerde lüks aracıyla video çekip paylaşıyordu.

Kerimcan’ın ehliyeti yok mu?

Otomobiliyle hız yaparken video çeken ve paylaşan Kerimcan yine gündemde. Paylaştığı bu videolar ile çok dikkat çeken sosyal medya fenomeni Kerimcan’ın ehliyeti yok iddiası ortalığı karıştırdı. Ortalığı fena halde karıştıran magazin dünyasında yapılan haberlere göre, ünlü dj, sosyal medya fenomeni ve televizyon sunucusu Kerimcan’ın ehliyeti yok.

Kerimcan, otomobille hız yapıyor

Otomobiliyle hız yaparken çektiği videoları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan sosyal medya fenomeni, bu videolarla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Sosyal medyada da çok fazla konuşulan ünlü isim hakkında ehliyeti yok söylentileri ortaya atıldı.

Kerimcan yine çok konuşuluyor

Sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen olan ve DJ’lik mesleğine geçiş yapan, ardından da bir programda jüri üyeliği yapmaya başlayan ünlü isim hakkında şok iddia ortaya atıldı. Hakkında şok iddialar ortaya atılan Kerimcan Durmaz yine gündemde. Otomobiliyle hız yaparken çektiği videoları takipçileriyle paylaşan ve paylaştığı videolarla yine son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Durmaz’ın, ehliyetsiz araç kullandığı iddia ediliyor.

Kerimcan’dan iddialara bir yanıt henüz gelmedi

İstanbul trafiğinde çok kez otomobil kullanan ve yaptığı hız ile de çok konuşulan ünlü isim Kerimcan, ehliyeti yok iddialarına henüz cevap vermedi. Sosyal medyada olay yaratan bu iddia sonrasında ünlü dj’in konu hakkında ne diyeceği merak konusu oldu.

In this article