[sam_zone id=1]

Kerimcan Durmaz’da son dakika gelişmesi!

Samsun’da sahne aldığı mekanda saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz, yaşadığı darp olayını basından saklamaya çalışmış, olayda sadece ayak bileğinin burkulduğunu söylemişti. Ancak olayın son derece ciddi olduğu bir gün...

91
91

Samsun’da sahne aldığı mekanda saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz, yaşadığı darp olayını basından saklamaya çalışmış, olayda sadece ayak bileğinin burkulduğunu söylemişti.

Ancak olayın son derece ciddi olduğu bir gün sonra ortaya çıkmış, saldırganların Kerimcan Durmaz’ı hedef aldığı kalabalık bir grup tarafından darp edildiği ortaya çıkmıştı.

8132973

Jüri üyeliğinden ayrılacağı söylenmişti

Elmacık kemiğinin kırıldığı ve burnuna da ciddi bir darbe aldığı söylenen Durmaz’ın Amerika’ya gideceği ve İşte Benim Stilim’deki jüri üyeliğinden de ayrılacağı iddiaları ortaya atılmıştı.

Menajerinden açıklama geldi

Hakkında çok sayıda iddia ortaya atılan Kerimcan Durmaz’ın Amerika’ya gitmeyeceği sadece birkaç hafta için işlerine ara verdiği söylendi. TV 8’de yayınlanan İşte Benim Stilim programında jüri üyeliğini ise yapmaya devam edeceği açıklandı.

Ablası da iddiaları yalanladı

Kerimcan’ın ablası ise Durmaz’ın darp raporu için çekildiği söylenen ve basına servis edilen fotoğrafının gerçeği yansıtmadığını, Kerimcan Durmaz’ın bir cilt bakımı için gittiği mekanda çektiği ve snapchat hesabından paylaştığı bir kare olduğunu söyledi.

8133004

In this article