[sam_zone id=1]

Diva’yla Kerimcan yakınlaşması!

Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla şöhret olan ünlü dj Kerimcan Durmaz ile Bülent Ersoy birlikte fotoğraf çektirdiler. Kerimcan, Bülent Ersoy’u öptü Snapchat uygulaması üzerinden paylaştığı gönderilerle kısa...

178
178

Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla şöhret olan ünlü dj Kerimcan Durmaz ile Bülent Ersoy birlikte fotoğraf çektirdiler.

Kerimcan, Bülent Ersoy’u öptü

Snapchat uygulaması üzerinden paylaştığı gönderilerle kısa süre içinde birçok kişi tarafından tanınan bir isim haline gelen Durmaz, Bülent Ersoy’u öperken çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Durmaz, paylaştığı bu fotoğraf ile yine en çok konuşulan isimlerden biri haline geldi. Durmaz’ın fotoğrafı çok sayıda beğeni aldı.

Durmaz 60 bin beğeni aldı

Ersoy’u yanağından öpen ünlü dj Durmaz, paylaştığı bu fotoğraf ile 60 bin beğeni almayı başardı. Fotoğrafı ‘Diva’m’ notuyla paylaşan ünlü isim, gönderiyi yorumlara kapatmasıyla da dikkat çekti.

Sosyal medyada çok konuşuldu

Geçtiğimiz aylarda Samsun’da yaşadığı saldırıyla magazin dünyası haberlerinde ilk sıralarda yer alan Durmaz, uzun süre bu olay ile ilgili gündemden hiç düşmedi. Uğradığı homofobik saldırı sonrasında Durmaz hakkında ülkeyi terk edeceği, korumayla gezeceği, ABD’ye yerleşeceği gibi haberler çıkmış, hatta projelerini iptal edip tatile çıktığı da dile getirilmişti. Bu söylentilerin hemen hepsini yalanlayan Durmaz, normal hayatına devam ettiğini ve böyle şeylerin söz konusu olmadığını belrtmişti.

Bu olaylardan sonra çeşitli sanatçılardan da destek alan Durmaz, her geçen gün şöhretine şöhret katmaya devam ediyor. Ünlü dj Durmaz, son olarak Türk Sanat Müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy’la beraber bir fotoğraf çektirdi. Bu fotoğrafla da çok konuşulan isim haline gelen Durmaz, çok sayıda kişi tarafından takip ediliyor.

In this article