Kerimcan Durmaz Fransız kadın dergisi için kamera karşısına geçti

İnternet fenomeni ve ünlü DJ Kerimcan Durmaz Fransız kadın dergisi olan Marie Claire için kamera karşısına geçti. Durmaz dergi için muhteşem pozlar verdi. Kerimcan Marie Claire için poz...

3
3

İnternet fenomeni ve ünlü DJ Kerimcan Durmaz Fransız kadın dergisi olan Marie Claire için kamera karşısına geçti. Durmaz dergi için muhteşem pozlar verdi.

Kerimcan Marie Claire için poz verdi

İnternet fenomeni ve dj olan son zamanların olaylı jürisi Kerimcan Durmaz Fransız kadın dergisi için poz verdi. Türkiye’de de yayın hayıtına devam eden ünlü dergi Marie Claire için poz veren Durmaz, verdiği pozlardan birini sosyal medya hesabından paylaştı.

Instagram’dan fotoğrafını paylaşan ünlü fenomen Durmaz, dergi için verdiği pozla hayranlarından tam not aldı.

Kerimcan Durmaz yine gündemde

“İşte Benim Stilim” yarışmasının çiçeği burnunda jüri üyesi olarak bilinen Durmaz, her geçen gün gündemde kalmayı yaptığı farklı projelerle başarıyor. Bu sefer de Fransız kadın dergisi için kameranın karşısına geçen ünlü isim Durmaz, verdiği pozlarla hayranlarının gönlünde bir kez daha taht kurdu. Ünlü dj ve internet fenomeni Durmaz, çektiği pozlardan birini Instagram hesabından paylaştı.

Kerimcan Durmaz projelerine devam ediyor

İnternet fenomenliği ile başlayan ardından dj’liğe doğru adım atan Durmaz gerçekleştirdiği yeni projelerle gündemde kalmaya devam ediyor. Ünlü dj geçtiğimiz günlerde Samsun’da bir saldırıya uğramış ve bu saldırı sonrasında oldukça gündemde kalmıştı.

Yaşadığı kötü günlerden sonra hakkında çok sayıda haber çıkan Durmaz, bu haberleri bir bir yalanlamıştı. Amerika’ya yerleşeceğinden, korumalarla gezeceğine ve bütün projelerini iptal ettiğine yönelik çıkan haberler Durmaz tarafından yalanlanmıştı.

In this article