Kerimcan Durmaz fiyatını 2’ye katladı

Sosyal medyada paylaştığı renkli videolarla bir anda herkes tarafından tanınır hale gelen Kerimcan Durmaz, sansasyonel haberleri sonrası fiyatını ikiye katladı. Sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen olan Kerimcan Durmaz dönem...

2
2

Sosyal medyada paylaştığı renkli videolarla bir anda herkes tarafından tanınır hale gelen Kerimcan Durmaz, sansasyonel haberleri sonrası fiyatını ikiye katladı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen olan Kerimcan Durmaz dönem dönem kazandığı paralarla da adından söz ettiriyor.

Kerimcan’dan flaş karar

Eğlence sektörünün aranan ismi olan Durmaz’ın şarkılarıyla coşmanın bedeli yükseldi. 15 bin TL karşılığında sahne alan fenomen, moda programında yaptığı jüri üyeliğiyle popülerliğini arttırınca 2 saatlik performans için kaşe bedelini 25 bin TL’ye çıkardı.

Teklifleri reddetti

Durmaz ayrıca Samsun’da uğradığı saldırı sonrasında da Marmara ve Ege Bölgesi dışında çalışmama kararı aldı.

Hatta Gaziantep’te bulunan bir mekândan 35 bin TL teklif alan Durmaz, bunu kabul etmedi.

Kerimcan Durmaz’ın kariyeri

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994’te İstanbul’un Yeniköy semtinde doğdu.Annesi ev hanımı, babası restoran işletmecisidir.İki ablası vardır.Liseyi bitirdikten sonra Bakü’ye gitti ve makyör olarak çalıştı. 2015’ten itibaren Periscope’a ve Snapchat’e yüklediği videolar ile sosyal medyaya adım attı. Daha sonra İstanbul’a döndü ve DJ olarak çalışmaya başladı.

Televizyonlardan çeşitli teklifler aldı

Çekimleri Aralık 2016’da başlayacak bir sinema filminde başrolde yer almak üzere teklif aldı.2016-17 yayın döneminde TV8’de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasının yedinci sezonunda jüri üyeliği yapmaya başladı.30 Kasım 2016’da Samsun’da sahne aldığı bir mekânda LGBT’lere yönelik şiddete uğradı ve yaralandı.Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından yalnızca cinsel yönelimi nedeniyle ünlü olduğu ve eşcinselliği “tek tipleştirdiği” gerekçesiyle eleştirilmektedir.

In this article