[sam_zone id=1]

Keremcem, sevenlerinden özür diledi!

Keremcem nerede sorusu uzun süredir soruluyordu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem, müzikten uzak kaldığı için hayranlarından özür diledi. Uzun bir süredir müzik piyasası uzak kalan ünlü şarkıcı ve...

89
89

Keremcem nerede sorusu uzun süredir soruluyordu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem, müzikten uzak kaldığı için hayranlarından özür diledi.

Uzun bir süredir müzik piyasası uzak kalan ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem, hem müzikten hem de hayranlarından özür diledi. Hayranlarını üzdüğünü dile getiren ünlü isim, “Söz veriyorum sevenlerimi daha fazla bekletmeyeceğim” dedi.

“Sakallarımı boyatmıyorum”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü isim Keremcem, dizinin yoğun şekilde sürdüğünü de dile getirdi.
Milliyet’ten Emrah Akçaay’ın haberine göre Keremcem, önceki akşam Cihangir Adana İl Sınırı çıkışında objektiflere takıldı. 39’uncu yaşını arkadaşlarıyla beraber keyifli bir şekilde kutlayan oyuncu, saçında beyazların çıkmaya başladığını ifade ederek, yaşlanmaya başladığını söyledi.

keremcem-album
Sette oyuna başlamadan önce sakalındaki beyazların boyanmasına izin vermediğini anlatan Keremcem, son zamanlarda yaşanan terör olaylarından dolayı pek fazla keyifli olmadığını da sözlerine ekledi.

Keremcem albümü ne zaman çıkacak?

Uzun süredir müzikten uzak kaldığını ve hayranlarını üzdüğünü söyleyen ünlü isim, “Müzikten çok özür diliyorum. Hayranlarımı da üzüyorum. Söz veriyorum, sevenlerimi daha fazla bekletmeyeceğim. İleride tekrar yeni şarkılar seslendireceğim. Dizi şu an çok yoğun bir biçimde devam ediyor” ifadesinde bulundu.

Yakışıklı oyuncu aslında oyunculuk ve şarkıcılığı bir arada götürebilen nadir isimlerden biriydi. İlk piyasaya çıktığı süreçlerde dahi hem oyunculuk hem şarkıcılık yapan ünlü isim, daha sonra müziğe ara verdi ve dizi setlerindeki işine yoğunlaştı. Ünlü oyuncu geçen sürenin farkına vararak, hayranlarından gelen isteği de göz önüne alarak, kısa süre sonra bir albümle sevenlerinin karşısında olmayı düşünüyor.

In this article