Kendall Jenner’a hırsızlık şoku!

Kardashian ailesi bir kez daha hırsızlık şoku yaşıyor! Kim Kardashian’ın Paris’teki otel odasında soyulmasının ardından şimdi de Kendall Jenner hırsızların hedefi oldu! Kardashian Ailesi’nin en ufaklarından biri olmasına...

2
2

Kardashian ailesi bir kez daha hırsızlık şoku yaşıyor! Kim Kardashian’ın Paris’teki otel odasında soyulmasının ardından şimdi de Kendall Jenner hırsızların hedefi oldu!

Kardashian Ailesi’nin en ufaklarından biri olmasına rağmen kariyerinde bir hayli büyük başarılara imza atan manken Kendall Jenner Los Angeles’taki evine girdiği an şoke oldu. Ablası Kim Kardashian’ın kaderini yaşayan Kendall Jenner soyguna uğradı.

Evi soyuldu

Magazin dünyasından edinilen bilgilere göre çarşamba akşamı evi soyulan Kendall Jenner’ın 200 bin dolar civarında mücevheratının hırsızlar tarafından çalındığı ve hırsızlık sırasında Jenner’ın evde bulunmadığı ifade edildi.

Güvenlik korkusu yaşayabilir

Soruşturma açan polis yetkilileri, basına henüz bir şüphelinin tespit edilmediğini açıkladı. Yabancı basında da Kendall Jenner’ın ablası Kim gibi bu hırsızlıktan sonra büyük bir güvenlik korkusu yaşayacağı konuşuluyor.

Kendall Jenner’in hayatı

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kylie Jenner adında öz kız kardeşi ve anne tarafından Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kendall , ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur. Kendalın çocukluğu Calabasasda,Los Angelesde geçdi,o,burada Sierra Canyon Okulunda eğitim aldı ve 2014 yılında mezun oldu.

In this article