Kendall Jenner fotoğrafçı oldu!

Kendall Jenner fotoğraf işine soyundu. Ünlü isim moda fotoğrafçılığı konusundaki tutkusunu ünlü sunucu Fallon’ın fotoğraflarını çekerek gösterdi. Jimmy Fallon’un programına konuk oldu Ünlü isim Kendall Jenner, Jimmy Fallon’un...

2
2

Kendall Jenner fotoğraf işine soyundu. Ünlü isim moda fotoğrafçılığı konusundaki tutkusunu ünlü sunucu Fallon’ın fotoğraflarını çekerek gösterdi.

Jimmy Fallon’un programına konuk oldu

Ünlü isim Kendall Jenner, Jimmy Fallon’un sunduğu ‘Tonight Show’ programına konuk oldu. Kardashian-Jenner Ailesi’nin en popüler isimlerinden Kendall Jenner, Jimmy Fallon’un sunduğu ‘Tonight Show’ programına katıldı. Programda ilginç açıklamlar yapan Jenner, izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

Yeni saçlarıyla dikkat çekti

Uzun bir süredir magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Jenner, yeni imajıyla herkesin dikkatini çekti. Saçlarını kısaltan Jenner, yeni saçlarının çok sayıda kişi tarafından beğenildiğini söyledi.

Ünlü model, Moda fotoğrafçılığı konusundaki tutkusunu da aktararak, ‘Tonight Show’ stüdyosunda sunucu Fallon’ın fotoğraflarını çekti. Çektiği güzel fotoğraflarla bu konudaki ilgisini herkese gösteren Jenner, herkesin beğenisini kazandı.

Kendall Jenner kaç yaşında?

Amerikalı model ve televizyon kişiliği olarak bilinen Jenner, Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında ye almaktadır. Tam adı Kendall Nicole olan ünlü isim genç ve başarılı bir isim olarak da bilinmektedir. Kendall Jenner kaç yaşında diye merak ediyorsanız, 3 Kasım 1995 doğumlu olan ünlü isim 22 yaşındadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olan ve Jenner ve Kris Jenner’ın kızı olan ünlü isim, ABD’de çok ünlü bir isimdir. Giydiği kıyafetlerden, aşk hayatına ve söylemlerine kadar her işi olay olan ünlü ismin çok sayıda hayranı vardır.

Diğer haberler by Umut Yıldız (tümünü gör)

In this article