İguazu Şelaleri’nde sevgililer günü kutladılar

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal İguazu Şelaleri’nde sevgililer günü kutladılar. Ünlü çift bu zamana kadar ilk kez sevgililer günü kutladılar. Evliliklerinde ilk kez sevgililer günü kutladılar Geçtiğimiz aylarda...

2
2

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal İguazu Şelaleri’nde sevgililer günü kutladılar. Ünlü çift bu zamana kadar ilk kez sevgililer günü kutladılar.

Evliliklerinde ilk kez sevgililer günü kutladılar

Geçtiğimiz aylarda evlenen ünlü çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, dünyanın yedi harikasından birinde aşk tazelediler. Sevgililikleri ve evlilikleri boyunca ilk defa sevgililer günü kutlayan ünlü çift, kutlama için İguazu Şelalelerini seçtiler.

Dünyanın yedi harikasından biri önünde fotoğraf çektirdiler

Dünyanın en büyük şelalesi olan İguazu Şelalaei’ne sevgililer günü için giden ünlü oyuncular, bol bol fotoğraf çektirdiler. Evliliklerinde ilk kez ‘Sevgililer Günü’ için bir plan yapan ünlü çift, bu ilk kutlama için İguazu Şelalerini seçtiler.

Romantik bir tatil yaptılar

Dünyanın yedi doğa harikası arasında bulunan şelaleler, Arjantin- Brezilya- Paraguay sınırında bulunuyorlar. Dünyanın en büyük şelaleleri olma ve dünyanın yedi harikasından biri olma özelliği taşıyan şelale önünde ünlü çift aşk tazelediler. Kobal, şelale önünden fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı ve hayranları tarafından çok sayıda beğeni aldı.

Bu yıl ekranlardan uzak kaldılar

Geçtiğimiz dönemde ekranlarda çok sık boy gösteren ünlü çift bu sene ekranlardan uzak kalmayı tercih ettiler. Geçmişten bugüne sürekli başarılı projeler içinde yer alan ünlü isimler, evliliklerinin ilk zamanlarını ekranlardan uzak durarak geçirmeyi tercih ediyorlar.

Mayıs ayında romantik ve görkemli bir düğün ile hayatlarını birleştiren ünlü çift, şimdilerde kendilerine zaman ayırıyorlar.

In this article