[sam_zone id=1]

Kenan İmirzalioğlu’ndan takdir toplayan davranış

İhtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla gönüllerde taht kuran Kenan İmirzalioğlu şehit ailelerini unutmayarak 2 şehit ailesine 43 bin liralık bağış yaptı. İmirzalioğlu, alkışlanacak bir girişimde daha bulundu Eğitim ve ihtiyaç...

77
77

İhtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla gönüllerde taht kuran Kenan İmirzalioğlu şehit ailelerini unutmayarak 2 şehit ailesine 43 bin liralık bağış yaptı.

İmirzalioğlu, alkışlanacak bir girişimde daha bulundu

Eğitim ve ihtiyaç sahipleri için yaptığı yardımlarla herkes tarafından büyük takdir toplayan İmirzalioğlu, bir kez daha alkışlanacak bir harekette bulundu.

Hürriyet’in haberine göre ünlü oyuncu, Cihangir’deki 2 dairesinin toplam 43 bin liralık kira gelirini 2 şehit ailesine bağışladı.

Daha önce Cihangir’deki bir ilkokula kütüphane yaptırarak eğitime destek veren yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmüştü. Marmaris’te kimseye duyurmadan bir kurban kestiren İmirzalioğlu, kurban etini yoksul halka dağıttı.

İmirzalıoğlu, yardımlarını gizli yapıyor

Yaptığı yardım ve iyilikleri büyük bir gizlilikle gerçekleştiren ünlü isim, geçtiğimiz ay 2 şehit ailesini maddi yardımda bulundu.

Takvim’den Özge Gürcan’ın haberine göre İstanbul’un çeşitli semtlerinde çok sayıda gayrimenkülün sahibi olan ünlü isim, büyük bir atılımda bulundu. Cihangir’deki 2 adet dairesinin kirasıyla 2 şehit ailesinin yüzünü güldürdü. Ünlü oyuncu İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan iki daireden elde ettiği kira gelirini ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine verdi.

Sosyal medyada takdir topladı

Ünlü oyuncunun bu yaptığı girişimleri önceden de destekleyen hayranları, İmirzalioğlu’nun son olarak gizlilik içinde şehit ailelerine yardım etmesini de öğrenmeleriyle sosyal medyayı salladılar. Ünlü oyuncunun hayranları, konuyla ilgili çok sayıda yorumda bulunarak, usta oyuncuyu kutladılar.

In this article