[sam_zone id=1]

Kemal Doğulu sosyal medyadan isyan etti

Sosyal medyadaki hakaret dolu mesajlar Kemal Doğulu’yu isyan ettirdi ve ünlü isim bu tepkisini dile getirdi. Yaşadığı zor günleri geride bıraktı ama… Yaşadığı zor günleri geride bırakan ve...

94
94

Sosyal medyadaki hakaret dolu mesajlar Kemal Doğulu’yu isyan ettirdi ve ünlü isim bu tepkisini dile getirdi.

Yaşadığı zor günleri geride bıraktı ama…

Yaşadığı zor günleri geride bırakan ve ‘İşte Benim Stilim’ yarışması ile yeniden ekranlara dönen Kemal Doğulu, kendisine hakaret eden takipçilerine isyan etti.

Instagram’dan tepki gösterdi

Kemal Doğulu Instagram sayfasına şu notu düştü:

“Hem beni takip ediyor hem de ‘bu adamdan nefret ediyorum, inşallah ölür’ diyor. Allah’a havale ediyorum. Benim için ne dilerseniz on misli başınıza gelsin inşallah!”

Kemal Doğulu kimdir?

Kemal Doğulu (d. 14 Ekim 1979; Mersin), Pop ve elektronik müzik şarkıcısı, fotoğrafçı. Oyuncu olan Kadir Doğulu’nun kardeşidir.

Uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, kuaförlüğünü, fotoğrafçılığını ve modelistliğini yaptı. 2006 senesinde tanıştığı Hande Yener’in Hande Maxi adlı maxi singlelında sanatçının fotoğrafçılığını ve imaj makerlığını yaptı. Hande Maxi’den itibaren Hande Yener ile çok samimi olan Doğulu, sanatçının bundan sonraki albümlerinde sanat yönetmenliğini, fotoğrafçılığını ve kliplerinin de yönetmenliğini üstlendi.

Şarkıcılığa vokal gelmeyince başladı

Şarkıcılığa başlaması ise bir gün Hande Yener’in konserine kendi vokalisti gelmeyince Doğulu’nun yer almasıyla başladı. Hande Yener ve Erol Temizel, Kemal Doğulu’yu çok beğenip proje yapmaya karar verdiler. Bunun sonuncunda da Kemal Doğulu 2008 yılının Ocak ayında “1 Yerde” adını verdiği verdiği elektronik müzik tarzındaki maxi singlelını çıkardı. Maxi single’ın ilk klibi olarak albüm ile aynı ismi taşıyan “1 Yerde” adlı şarkıya çekildi. Şubatın başlarında MTV Türkiye’de yayınlandı. Martın başında ise MTV’nin bütün dünyada yayınlanan kanalında yayınlandı ve kısa süre sonra World Chart Exskpress (World Top 10) listesine girdi ve Nisanın başında ise 1 numaraya kadar yükselerek tam 4 hafta üst üste 1 numarada yer aldı. Maxi single’ın 2.klibi ise “Nedense, Nedense?” adlı şarkıya çekildi. Klip Temmuz sonunda çekildi ve 3 Ağustos 2008 günü de ilk kez Kral Tv’de yayınlandı.

In this article