Kelly Brook’tan otel odasında çırılçıplak paylaşım

Büyük göğüsleri ile ünlenen İngiliz manken ve oyuncu Kelly Brook, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da sık sık gündeme geliyor. “Kelly Brook kimdir?” sorusunun yanıtı ve detaylar haberimizde....

2
2

Büyük göğüsleri ile ünlenen İngiliz manken ve oyuncu Kelly Brook, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da sık sık gündeme geliyor. “Kelly Brook kimdir?” sorusunun yanıtı ve detaylar haberimizde.

37 yaşındaki güzel isim, New York’ta kaldığı bir otel odasından fotoğraf paylaştı. Bir küvetin içerisinde çırılçıplak halde poz veren Brook’un bu paylaşımı yaklaşık 15 bin beğeni aldı. Ünlü ismin fotoğrafına çok sayıda yorum da gönderildi.

#BathwithaView

Kelly Brook (@iamkb)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kelly Brook kimdir?

23 Kasım 1979 yılında İngiltere’de dünyaya gelen Brook, manken ve oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda bir mayo tasarımcısı ve televizyon sunucusu.

Brook, 2000 yılında adım attığı sinema dünyasında 16’nın üzerinde filmde rol aldı. Güzel oyuncu, televizyonda da çeşitli dizilerde yer aldı.

Öte yandan Brook, bir dönem ünlü aktör Jason Statham ile uzun bir ilişki yaşadı. Brook, 49 yaşındaki Statham ile 1997 yılında başladığı ilişkisini 2004 yılında noktalamıştı.

In this article