[sam_zone id=1]

Kate Hudson’dan şaşırtan Jeff Bridges cevabı!

Modacı Michael Kors ile oynadığı tahmin oyununda ünlü oyuncu Kate Hudson, “Hangi ünlüye tutuldun?” sorusuna şaşırtan bir cevap verdi. Kate Hudson, ünlü Moda tasarımcısı Michael Kors’un yapımcılığını üstlendiği...

81
81

Modacı Michael Kors ile oynadığı tahmin oyununda ünlü oyuncu Kate Hudson, “Hangi ünlüye tutuldun?” sorusuna şaşırtan bir cevap verdi.

Kate Hudson, ünlü Moda tasarımcısı Michael Kors’un yapımcılığını üstlendiği ‘Glamour Games’ programında sevenleriyle buluştu. Ünlü isim Hudson, ünlü modacı Kors ile bir oyun oynadı. Cesur cevapların verildiği bu oyunda “Hangi ünlüye tutuldun?” sorusuna ünlü isim Jeff Bridges yanıtını verdi.

Kors ile tahmin oyunu oynayan ünlü ve başarılı yıldız, “Favorin olan hangi ünlüye tutuldun?” sorusuna, “Tuhaf şekilde babama kardeşi olabilecekmiş gibi benzeyen adam. ‘Büyük Lebowski’ filminde rol alan Jeff Bridges” dedi.

kate-hudson-foto

Kate Garry Hudson kimdir?

Hudson, 19 Nisan 1979, Los Angeles doğumlu olan ünlü ABD’li oyuncudur. Oscar ödülü adayı olan ve Altın Küre kazanan ünlü oyuncu, Oscar ödüllü oyuncu Goldie Hawn ve müzisyen Bill Hudson’ın kızı olarak tanındı. Aynı zamanda ünlü aktör Oliver Hudson’un kız kardeşi olan Hudson, ailesinin bu şöhreti ile kısa süre içinde parlayan bir yıldız haline geldi.

Ünlü oyuncu Hudson İtalyan,İngiliz ve Yahudi soylu bir aileden gelmektedir. Bu çok kültürlü aile sayesinde değişik özellikler edinen Hudson, anneannesi tarafından yahudi kültürüyle yetiştirilmiştir. Ailesinin aynı zamanda Budizmle de ilgilendiği bilenen Hudson, bu çok kültürlü ve çok inançlı ailede olmaktan gurur duyduğunu her fırsatta dile getirmiştir. Oyunculuk kariyerini yükseltmek için bu alana yüklenen ünlü oyuncu, üniversite eğitimi kazanmasına rağmen, eğitim almayı tercih etmemiştir.

In this article