[sam_zone id=1]

Kanye West, yarıda bıraktığı konser turnesine devam edecek

ABD’li rapçi Kanye West, geçtiğimiz yıl Saint Pablo konser turunda olduğu sırada rahatsızlanarak acil bir şekilde Los Angeles’a dönmüştü. Ünlü rapçinin rahatsızlığının psikolojik olduğu tespit edilmiş ve bir...

8
8

ABD’li rapçi Kanye West, geçtiğimiz yıl Saint Pablo konser turunda olduğu sırada rahatsızlanarak acil bir şekilde Los Angeles’a dönmüştü.

Ünlü rapçinin rahatsızlığının psikolojik olduğu tespit edilmiş ve bir hafta boyunca UCLA Tıp Merkezi’nde tedavi görmüştü.

Bu sırada West, Saint Pablo konser turuna devam edemedi. Yarıda kalan turun ne zaman devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Bu soru netlik kazandı.

Turneye kaldığı yerden devam edecek

West, sağlığını tekrar kazandı ve turneye kaldığı yerden devam edecek. Ünlü isim, önümüzdeki birkaç ay içerisinde hayranlarıyla yeniden buluşacak.

West’in bahar ve yaz aylarında hayranlarına birkaç sürpriz projesi olduğu öğrenildi.

Öte yandan West’in ABD’nin yeni başkanı Donald Trump ile yakınlığı ABD’de oldukça konuşulan konular arasında. West, geçtiğimiz ay içerisinde Trump ile Trump Tower’da bir araya gelmiş ve bir görüşme gerçekleştirmişti. Bu görüşmede ne konuşulduğuna dair bilgi verilmedi ancak Trump, “Hayatı konuştuk” şeklinde kaçamak bir cevap verdi.

Trump, West’in Famous şarkısının klibinde de yer almıştı.

In this article