[sam_zone id=1]

Kanye West, Trump’ın töreninde yer almayacak

Bir süredir ABD’li ünlü rapçi Kanye West’in ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın başkanlık töreninde sahne alacağı konuşuluyordu. Ancak Trump’ın başkanlık töreni organizasyonunu gerçekleştirecek olan organizatör, BBC’ye yaptığı açıklamada,...

55
55

Bir süredir ABD’li ünlü rapçi Kanye West’in ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın başkanlık töreninde sahne alacağı konuşuluyordu.

Ancak Trump’ın başkanlık töreni organizasyonunu gerçekleştirecek olan organizatör, BBC’ye yaptığı açıklamada, West’in Trump’ın töreninde yer almayacağını açıkladı.

‘Kanye’den ricada bulunmadık’

Başkanlık Açılış Komitesi Başkanı Tom Barrack, programın dolduğunu, Kanye’nin harika bir adam olduğunu ancak programın dolması nedeniyle Kanye’den törende yer alması için ricada bulunmadıklarını ifade etti.

Trump’a oy vereceğini açıklaması tepki çekmişti

Ünlü rapçi, seçimler öncesinde gerçekleştirdiği bir konser sırasında oy kullanması halinde oyunu Trump’a vereceğini açıklamıştı. West’in bu sözleri, konsere gelen bazı dinleyiciler tarafından büyük bir tepkiyle karşılanmıştı.

Geçtiğimiz ay birebir görüşmüşlerdi

West ile Trump’ın önceden beri yakın arkadaş oldukları biliniyor. İkili, geçtiğimiz ay Trump Tower’da bir araya gelmişlerdi. Trump, bu görüşmeyle ilgili olarak, “West benim uzun yıllardan beri arkadaşım. Hayatı konuştuk” açıklamasını yapmıştı.

In this article