[sam_zone id=1]

Kanye West ve Kim Kardashian aşkında soğuk rüzgarlar

ABD’li ünlü isim Kim Kardashian, yaklaşık 1.5 ay kadar önce Paris’te kladığı lüks otelin rezidansında beş maskeli soyuguncu tarafından saldırıya uğramıştı. Kardashian’ın bu saldırıda değeri 11 milyon dolar...

70
70

ABD’li ünlü isim Kim Kardashian, yaklaşık 1.5 ay kadar önce Paris’te kladığı lüks otelin rezidansında beş maskeli soyuguncu tarafından saldırıya uğramıştı. Kardashian’ın bu saldırıda değeri 11 milyon dolar olan mücevherlerinin çalındığı tespit edilmişti.

Saldırının kimler tarafından gerçekleştirildiği henüz tespit edilemezken, yaşanan bu saldırının ardından Kanye West ile Kim Kardashian’ın arasının açıldığı iddia edildi.

Kanye West, Kim Kardashian’a destek vermek yerine konserlerine devam etti

Rap müziğinin başarılı ismi Kanye West, eşi Kardashian’ın yaşadığı bu saldırı sırasında konser turundaydı. West, konser turuna ara vermeyerek devam etti. Eşinin kendisine destek olmasını bekleyen Kardashian, West’in bu tutumu sonrası oldukça şaşırdı. Hatta West, eşine destek vermek yerine konser turuna ekstra tarihler eklemeyi tercih etti.

Saldırıdan bu yana eşinin yanında yer almayan West, dün özel bir uçakla Los Angeles’a hareket etti ve Kardashian’ın yanına gitti. İkili arasındanki buzların eriyip erimeyeceğini zaman gösterecek…

In this article