[sam_zone id=1]

911’den Kanye West tavsiyesi: Silah bulmasına izin vermeyin

ABD’li ünlü rapçi Kanye West, konser turunda olduğu sırada rahatsızlanmış ve Los Angeles’a acil bir şekilde dönmüştü. West’in dehidrasyon ve tükenmişlik yaşadığı, psikolojisinin bozuk olduğu tespit edilmişti. Ünlü...

71
71

ABD’li ünlü rapçi Kanye West, konser turunda olduğu sırada rahatsızlanmış ve Los Angeles’a acil bir şekilde dönmüştü. West’in dehidrasyon ve tükenmişlik yaşadığı, psikolojisinin bozuk olduğu tespit edilmişti.

Ünlü ismin evde bulunan doktoru, o gece hastaneye yatması gerektiğini anlamıştı ancak West’in hastaneye yatmak istemeyeceğini bildiğinden ancak polis zoru ile götürülebileceğini düşünmüştü.

O gece ABD acil arama servisinin numarası 911 ile West’in doktoru arasında geçen konuşmalar ortaya çıktı. 911’deki görevli, doktora hastaneye kaldırılmadan önce “West’e göz kulak ol” tavsiyesinde bulundu. Görevli, aynı zamanda “Herhangi bir silah ya da böyle bir şey bulmasına izin vermeyin” dedi.

TMZ'ye göre Kanye West'in doktoru Dr. Michael Farzam'dı.
TMZ’ye göre Kanye West’in doktoru Dr. Michael Farzam’dı.

Diyaloğun tamamı anlaşılamıyor ancak anlaşılabilen kısmında, görüşmenin sonuna doğru görevlinin ünlü isme göz kulak olması gerektiği tavsiyesini verdiği ve “Polisler ve sağlık görevlileri oraya ulaştığında mücadele
eder, gelememek konusunda diretirse tekrar bizi arayın.” dediği duyuluyor.

Kanye West, Çarşamba günü ailesiyle birlikte evine döndü

911 ile West’in doktoru arasındaki görüşme 21 Kasım’da gerçekleşti. Görüşmenin ardından yetkililer West’in bulunduğu kobunta geldi ve başarılı rapçi ilerleyen saatlerde UCLA Tıp Merkezi’ne götürüldü.

TMZ’nin ajans x17’den aktardığına göre, Kanye West, Çarşamba günü kişisel doktoru Michael Farzam’ın bakımına alındı ve ailesi ile birlikte eve döndü.

In this article