Kadir Çöpdemir’den olay sözler! “Kadınlar beni unutamaz”

Emre Saygı’nın Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü radyocu ve oyuncu Kadir Çöpdemir oldu. Çöpdemir yaptığı açıklamalar ile kısa zamanda magazin dünyasına damga vurdu. Radyoda çalışırken kadınların...

2
2

Emre Saygı’nın Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü radyocu ve oyuncu Kadir Çöpdemir oldu. Çöpdemir yaptığı açıklamalar ile kısa zamanda magazin dünyasına damga vurdu.

Radyoda çalışırken kadınların kendisini uzun boylu, kıvırcık saçlı olarak hayal ettiklerini ancak daha sonra kendisini tanıdıkça hayal kırıklığı yaşadıklarını söyleyen Kadir Çöpdemir “ Beni radyodayken uzun boylu kıvırcık esmer birisi olarak hayal ediyorlarmış. Hayal kırıklığı yaşayanlar çok olmuş. Bekledikleri gibi birisi değildim ama evlerinin abisi oldum” dedi.

‘Pascal’da şeytan tüyü var’

4 yıldır beraber radyo programı yaptıkları Pascal Nouma’da şeytan tüyü olduğunu söyleyen Kadir Çöpdemir “ Pascal’da şeytan tüyü var. Beraber söyleşilere imza günlerine gidiyoruz. Herkes onunla ilgileniyor benimle ilgilenen olmuyor. Bence Türkiye’de Pascal’dan başka bu kadar çok sevilen yabancı futbolcu olmadı” dedi.

Cem Yılmaz’a seslendi

Cem Yılmaz’la çalışmak ve filmlerinde yer almak istediğini söyleyen Kadir Çöpdemir “ Çalışmak istediği isimlerden birisi Orhan Gencebay’dı ve çalıştım. Cem Yılmaz ile çalışmak istiyorum. Filminde kıyıda köşede bir rol alsam yeterli bana” diye konuştu.

Çok çarpıcı açıklama

Hayatına giren kadınların kendisini unutamadığını ve birde en iyi lokantalarda fotoğrafının olduğunu söyleyen Kadir Çöpdemir “ Hayatıma giren kadınlar beni komik olmamdan dolayı unutamıyor. Birde Türkiye’nin en iyi lokantalarının çoğunun duvarında resmim var. Bir kadınlarda birde lokantalarda izimi bırakıyorum” dedi.

Hayatının en ilginç anısı

Gençlik zamanlarında mahalledeki kızların kendisini sakallı beğenmediğinden dolayı yıllardır traş olduğunu söyleyen Kadir Çöpdemir “ Yıllardır kızlar beni sakallı beğenmiyorlar diye pazar günleri bile sakal traşı oluyordum. Sakal moda olunca uzatmaya başladım” diye konuştu.

‘Beyaz’ı geçmek imkansız’

Kendisine gelen Talk Show programlarına karşı artık mesafeli olduğunu ve Beyazıt Öztürk dışında başkasının bu işi çok fazla istikrarlı yapamadığını söyleyen Kadir Çöpdemir “ Kanallar Talk Show’ları Beyaz’ın karşısına koyuyorlar. Beyazı geçmek zaten imkansız bundan dolayı show programlarına karşı artık mesafeliyim” dedi.

İstiridyeyi çok seviyor

İstiridyeyi çok sevdiğini ve yakın arkadaşlarıyla Fransa’ya İstiridye yeme turları düzenlediğini belirten Kadir Çöpdemir “ İstiridyeyi çok seviyorum. Bazen 3 günlüğüne arkadaşlarımla Fransa’ya tur düzenleyip istiridye yemeye gidiyoruz. Çok keyifli geçiyor.” diye konuştu.

Avukat olmak istiyordu

Çocukluğunda itibaren avukat olmayı çok istediğini ve resimlerde kendisini cübbeli olarak çizdiğini anlatan Kadir Çöpdemir “Rahat bir iş yapıyoruz. İnsanlar madende sabahtan akşama kadar çalışıyor, doktorlar saatlerce ameliyat yapıyor.Biz sadece konuşuyoruz. Eğer radyocu olmasaydım avukat olmak isterdim. Çocukken resimlerde kendimi hep avukat cübbesiyle çizerdim” dedi.

Kadir Çöpdemir’in kariyeri

Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’in ilk DJ (disc-jokey)’i olarak Türkiye’de ilk ses veren radyocudur. “Maksat Muhabbet” isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür. 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisinde “kirli” karakterini canlandırmıştır.

Meslek hayatına Süper FM’de radyoculuk yaparak başlamıştır. NTV’de “Gerçeğin Ta Kendisi” adlı programı yaptı. Beyazıt Öztürk ile “Biri Bana Anlatsın” adlı programını sundu. 2007 yılından itibaren bir tematik haber-belgesel kanalı olan NTV’de ‘Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi’ isimli bir talk show’u Demet Akbağ ile sunmaya, ve Ulusal bir kanal olan Atv’de Cumartesi geceleri 12’den sonra “Maksat Muhabbet” isimli talk show programına başlamıştır. 2008 yılında da aynı programları sürdürmüştür.

Sokak röportajları yaptı

2010 Mart ayında TRT Haber kanalında “Söz Millette” adlı bir sokak röportajları programını sunmaya başlamıştır. Şu zamanlarda TRT’de “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk-show programı yapmıştır.

13 Ağustos 2013’den itibaren, Pascal Nouma ile Birlikte Metro FM de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

In this article