[sam_zone id=1]

Kıvılcım Ural izinsiz fotoğraf çekilince bakın ne yaptı!

Rock müziğinin efsane isimlerinden biri olan Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural, Taksim’de Tangöze’nin hayranlarıyla gergin dakikalar yaşadı. Ünlü rock müzik sanatçısı Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural, birlikte selfie...

60
60

Rock müziğinin efsane isimlerinden biri olan Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural, Taksim’de Tangöze’nin hayranlarıyla gergin dakikalar yaşadı.

Ünlü rock müzik sanatçısı Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural, birlikte selfie çekmek isteyen gençlerle gergin dakikalar yaşadı. Ural, istemediği görüntüleri gençlerin telefonundan silmesi ise gergin atmosferi daha da artırdı.

İzin almadan fotoğraf çektiler

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural, geçtiğimiz akşam Taksim İstiklal Caddesi’nde el ele yürürlerken görüntülendiler. İkili yürüdükleri esnada yanlarına gelen bir grup arkadaşın birlikte fotoğraf çektirme isteğini kabul ettiler. Ancak gruptaki kişilerden birinin fotoğraf çekilen anı görüntülemesi üzerine Kıvılcım Ural sinirlendi. İzin alınmadan fotoğraf çekilmesi üzerine ünlü isim, “Hepiniz izin alın, izin almadan fotoğraf çekmeyelim” diyerek çıkıştı.

İddialara göre Ural, daha sonra gençlerden birinin telefonu alarak “Siz geçin, ben çekeyim” dedi. Gencin telefonunu eline alan Ural, telefonun galerisine girerek çekilen fotoğrafları sildi. Tangöze’nin hayranları, çekilen fotoğrafların silindiğini görünce şok yaşadılar. Bunun üzerine hayranlar genç kadına tepki gösterdi.

Esnaf “Yengeyle işin zor” dedi

Artan gerilimi araya girerek yatıştıran Kaan Tangöze, ortamı yatıştırdıktan sonra sevgilisiyle yoluna devam etti. Bu sırada iddialara göre çevredeki esnaftan ünlü şarkıcıya “Yengeyle işin zor” diye bağırıldı. Bunun üzerine Tangöze’nin sevgilisi Ural bir kez daha çileden çıktı.

Olayın sosyal medyada yayılmasıyla konuyla ilgili birçok espirili yorum yapıldı. Genç kadının neden böyle davrandığı konusunda yorumcular ortak bir karara varamadılar.

In this article