Johnny Depp ayda 2 milyon dolar harcıyor!

Johnny Depp‘in eski menajerlik firması, aktörün aylık harcamalarının 2 milyon doları (yaklaşık 8 milyon Türk Lirası) bulduğunu açıkladı. Johnny Depp davalık oldu The Management Group isimli firma, aktör...

3
3

Johnny Depp‘in eski menajerlik firması, aktörün aylık harcamalarının 2 milyon doları (yaklaşık 8 milyon Türk Lirası) bulduğunu açıkladı.

Johnny Depp davalık oldu

The Management Group isimli firma, aktör Johhny Depp’in kendilerine yönelik açtığı 25 milyon dolarlık davanın ardından karşı dava açtı. Depp geçen ay The Management Group şirketinin kendisine 25 milyon dolar borcu olduğu gerekçesiyle dava açmıştı. Şirketin vergi borçlarını zamanında ödemediğini söyleyen Depp, dava dilekçesinde bu nedenle 5,7 milyon dolarlık ceza ödemek zorunda olduğunu belirtti.

Firmadan suçlama

Firma ise Depp’in ‘yüz yüze olabileceği herhangi bir maddi sıkıntıdan kendisinin sorumlu olduğunu’ öne sürüyor. “Finansal durumuyla ilgili tekrar eden uyarılara rağmen ayağını yorganına göre uzatmayı reddetti” diyen firmaya göre Johnny Depp, 14 evi için 75 milyon dolardan fazla harcadı.

İşte harcamaları

The Deadline internet sitesi tarafından elde edilen dava dosyası, aktörü aşağıdaki harcamaları yapmakla suçluyor:
18 milyon dolar: 45 metrelik yat
4 milyon dolar: Başarısız plak şirketi
3 milyon dolar: Arkadaşı Hunter S. Thompson için cenaze töreni
300 bin dolar: 40 kişilik çalışan kadrosunun aylık maaşı
200 bin dolar: Aylık özel uçak harcaması
150 bin dolar: Aylık 24 saatlik güvenlik
30 bin dolar: Aylık şarap masrafı

12 deposu olduğu söyleniyor

Firma ayrıca Depp’in Hollywood koleksiyonunu koyduğu 12 depo bulunduğunu öne sürüyor. Depp, en son Amber Heard ile boşanma davası nedeniyle mahkemelerin yolunu tutmuştu. 53 yaşındaki aktör bu yıl ‘Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’ filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Johnny Depp’in gençlik yılları

Annesinin 12 yaşında hediye ettiği gitarla garage rock türü müzikler çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı. Aynı sene anne ve babası boşanmış, bu durum kendisine zarar vermeye başlamıştı. The Kids adlı müzik grubuyla çalmaya başladı. Grubun basçı ve vokalistinin kız kardeşi Lori Anne Allison ile 24 Aralık 1983’te evlendi.
“Six Gun Method” grubu dağıldı

“Six Gun Method” adını almış grup Depp’in evliliği ile ilgili sorunları nedeniyle stüdyoya giremeden dağıldı. Los Angeles’da eşinin yardımıyla Nicolas Cage ile tanıştı ve ilk filmi Elm Sokağı Kâbusu’nda 1984 yılında oynama şansı buldu. 7 Mart 1986 yılında ise Lori Anne Allison’dan boşandı. İlk evliliğinden sonra Kate Moss ve Winona Ryder gibi ünlü isimlerle beraber olmuştur. Sevgilisi Winona Ryder’ın adını koluna Winona Forever olarak dövme yaptıran sanatçı dövmeyi ayrıldıklarında “sonsuza kadar şarapçı” anlamına gelen “Wino Forever” haline getirdi.

In this article