[sam_zone id=1]

Joanna Krupa’dan herkesi şaşırtan hareket

Sosyal medyanın gözde ismi Krupa Instagram paylaşımı sonrası hayranları tarafından ortaya çıkartılan gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı. Herkes çıplak olduğunu zannetti Çıplak fotoğraf paylaşımlarıyla gündeme sık sık gelen Krupa,...

46
46

Sosyal medyanın gözde ismi Krupa Instagram paylaşımı sonrası hayranları tarafından ortaya çıkartılan gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı.

Herkes çıplak olduğunu zannetti

Çıplak fotoğraf paylaşımlarıyla gündeme sık sık gelen Krupa, Instagram’a bir video koydu. Herkes Joanna Krupa’nın çırılçıplak olduğunu düşündü. Ancak ünlü isim hayranlarını kandırdı. Joanna Krupa aslında ten rengi astar giymişti ancak videoda çırılçıplakmış görünüyordu. Joanna Krupa videonun altına “rahatlayın” yazdı.


Joanna Krupa’nın kariyeri

23 Nisan 1979 tarihinde Polonya‘nın Varşova şehrinde üç kız kardeşin en küçüğü olarak doğmuştur. Polonya asıllı Amerikalı model ve aktrisdir. Kendisi gibi modellik yapan Marta adında ve Carlina adında iki ablası vardır. Ailesi ile birlikte beş yaşındayken Amerika Birleşik Devletlerinde Illinois eyaletine Chicago‘ya taşındılar. 19 yaşında Los Angeles‘a taşındı. Joanna Krupa, şu an Los Angeles’ta yaşamaktadır.

En güzel manken seçildi

Krupa, FHM, Personal, Inside Sport, Stuff, Steppin’ Out, Teeze, Maxim gibi dergilere pozlar vererek kapak oldu. Haziran 2005 Playboy dergisinde resimleri çıktı. 2005 senesinde Dünyanın En Güzel Mayo Manken’i seçildi. Maxim dergisi okuyucuları Joanna’yı, 2006 yılında En Seksi 100 Listesi’nde 61. sırada yer verdi.

5 köpeği var

2004 yılında “Dragon Curse: Max Havoc” adlı sinema filminde Jane Goody rolünü oynadı.5 köpeği olan Krupa, hayvan hakları koruyucusu PETA için soyundu. Kampanya ‘kürk giymektense hiçbir şey giymemeyi tercih ederim‘ sloganı taşımaktadır.

Zago ile evlendi

Krupa, 2013 yılında Miami’deki en büyük gece kulüplerinden birinin sahibi olan Romain Zago ile evlendi.

In this article