Jennifer Lopez ile Drake’in romantizmi bitti

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, geçtiğimiz haftalarda ünlü rapçi Drake ile çıkmaya başlamıştı. Romantizm dolu günler geçiren çift, ilişkilerine dair sosyal medya üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunuyorlardı....

2
2

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, geçtiğimiz haftalarda ünlü rapçi Drake ile çıkmaya başlamıştı. Romantizm dolu günler geçiren çift, ilişkilerine dair sosyal medya üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunuyorlardı.

Ancak Lopez ile Drake’in romantizmi artık bitmiş görünüyor. Lopez, geçtiğimiz gece Miami’de bulunan bir mekanda salsa yaparken görüntülendi. Son zamanlarda sürekli Drake ile bir arada görülen Lopez, bu defa başka bir adamla dans ediyordu. İkili, dans pistinde adeta fırtına gibi esti.

Şahin gözlü bir hayran, Lopez’in bu dansını Lopez görmeden görüntülemeyi başardı. Lopez’in birlikte dans ettiği adamın kim olduğu belirlenemedi.

Jennifer Lopez, Drake ile ilişkisini Instagram’da paylaştığı bu fotoğrafla duyurmuştu

Jennifer Lopez aldatıldı mı?

Drake ile bir süredir birlikte olan Lopez’in geçtiğimiz günlerde aldatıldığı iddia edilmişti. Drake, bir Japon restoranında porno yıldızı Rosee Divine ile akşam yemeği yerken görüntülenmişti. Drake ile Divine’ın yemek sırasında oldukça samimi oldukları dikkatlerden kaçmamıştı.

Bu görüntülerin ortaya çıkmasından sonra, “Drake, Jennifer Lopez’i aldattı mı?” sorusunun cevabı merak konusu olmuştu.

Öte yandan daha önce Drake ile birlikte sık sık fotoğraf ve video çeken ve bu fotoğraf ile videoları kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşan Lopez’in uzunca bir süredir Drake ile ilgili bir paylaşım yapmaması da dikkatlerden kaçmadı.

@lyrikcruz @jlo #ELFLORIDITA 💃🏻🕺🏻

Mishelle HavinFun (@jsthavfun13) tarafından paylaşılan bir video ()

In this article