Jada Sezer herkesi büyülemeye devam ediyor

Son dönemde moda dünyasında giderek ağırlıklarını hissettiren büyük beden modellerden biri de yarı Türk yarı İspanyol Jada Sezer. Güzelliği ve fotoğrafları büyük beğeni topluyor. İngiltere’de dünyaya gelen ve...

3
3

Son dönemde moda dünyasında giderek ağırlıklarını hissettiren büyük beden modellerden biri de yarı Türk yarı İspanyol Jada Sezer. Güzelliği ve fotoğrafları büyük beğeni topluyor.

İngiltere’de dünyaya gelen ve büyüyen 25 yaşındaki Sezer, önceki akşam Londra’da yapılan Kong: Skull Island filminin galasına katılan konuklar arasındaydı.

3 yıl önce ortaya çıktı

Model ve aynı zamanda blog yazarı olan Jada Sezer, adını ilk olarak üç yıl önce düzenlenen New York Moda Haftası’nda duyurmuştu. Jada Sezer, Fazla kilolu oldukları için toplumun çeşitli kesimlerinde dışlanan kadınlara rol model olmayı amaçladığını sözlerine eklemişti.

Bazı markaların tanıtım yüzü

Londra’da bulunan bir modellik ajansına bağlı olarak çalışan Sezer, aynı zamanda bazı ünlü giyim ve makyaj markalarının da tanıtım yüzü.

Son dönemlerde balık etli mankenlerin daha revaçta olduğu ve zayıf olanların biraz daha az tercih edildiği moda tanıtım haftalarında bir yarı Türk olan Jada Sezer de adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. Sezer, özellikle yüz güzelliğiyle bazı firmaların tanıtım yüzü oldu ve bu konuda da oldukça başarılı çalışmaları olduğu gözlendi.

 

 


In this article