İranlı modelden Burak Özçivit tepkisi!

İranlı model Mahlagha Jaberi, Burak Özçivit hakkında çıkan haberler sonrası sessizliğini sitem dolu sözlerle bozdu! Yakışıklı diye yorum yaptı Kısa bir süre önce sevgilisi Fahriye Evcen’e evlenme teklifi...

3
3

İranlı model Mahlagha Jaberi, Burak Özçivit hakkında çıkan haberler sonrası sessizliğini sitem dolu sözlerle bozdu!

Yakışıklı diye yorum yaptı

Kısa bir süre önce sevgilisi Fahriye Evcen’e evlenme teklifi eden oyuncu Burak Özçivit geçtiğimiz haftasonu bir etkinlik için Dubai’ye gitti.

Dubai’den fotoğraflar paylaşan ünlü oyuncuya sürpriz bir yorum geldi. Özçivit’in bu fotoğrafına İranlı model Mahlagha Jaberi ‘yakışıklı’ diye yorum yaptı.

Fahriye Evcen kıskandı

Bu mesaj sosyal medyada ‘Fahriye Evcen’i kıskandıracak hamle’ diye yorumlandı. Ancak daha sonra Özçivit, ilk kez sevgilisi Fahriye Evcen ile fotoğraf paylaşarak İranlı modele göndermede bulundu.

Bu paylaşımdan sonra ise Mahlagha Jaberi’nin Burak Özçivit’i takip etmeyi bıraktığı öne sürüldü.

Jaberi konuştu

Yaşananlardan sonra ise İranlı model sessizliğini bozdu. Habertürk’e konuşan güzel isim Özçivit’in oyunculuğunu çok beğendiğini söyleyerek ‘profesyonel bir ünlü değil’ ifadelerini kullandı.

Mahlagha Jaberi konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Çok yetenekli bir aktör. Rol aldığı dizideki performansı dikkatimi çekmişti. Hayranı olmuştum. Bir hafta önce kendisine Instagram’da ‘sizi seviyoruz’, ‘yakışıklı’ gibi yorumlarda bulundum. Yorumlarımdan hemen sonra beni engelledi. Ona iyi bir mesaj yollamaktan başka bir amacım yoktu. Özel hayatıyla ilgili bir bilgim yok.”

‘Beni incitti’

“Artık onun çok profesyonel bir ünlü olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir ünlü, fanı iyi bir yorum yaptı diye onu engellemez. Bu bir hata mıydı bilmiyorum ama beni incitti. Onun özel hayatına saygı duyuyorum.”

In this article