İzel’in son hali görenleri şaşırttı! (Video)

Uzun bir zamandır ortalarda görünmeyen ünlü şarkıcı izel’in son hali görenleri şaşkına çevirdi. Ünlü ismin aldığı fazla kilolar dikkatlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı aldığı fazla kilolarla dikkat çekti 90’lı...

3
3

Uzun bir zamandır ortalarda görünmeyen ünlü şarkıcı izel’in son hali görenleri şaşkına çevirdi. Ünlü ismin aldığı fazla kilolar dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü şarkıcı aldığı fazla kilolarla dikkat çekti

90’lı yıllarda ‘Kızımız Olacaktı’ şarkısıyla geniş kitleler tarafından sevilen ve o zamanlar fırtınalar estiren İzel’in son hali görenleri şaşkına çevirdi. Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve hayranları tarafından merak edilen ünlü şarkıcının Instagram’da paylaştığı video hayranlarını şaşırttı. Ünlü şarkıcı paylaştığı video’da aldığı fazla kilolarla dikkat çekti. Video’yu izleyen hayranlar, ünlü şarkıcıyı tanımakta zorluk çektiler.

Sosyal medyada yorum yağmuru başladı

Ünlü şarkıcı İzel, bir süredir ekranlarda görünmüyordu. 90’lı yıllarda büyük çıkış yapan ve ardından geniş kitlelere ulaşarak, hemen herkes tarafından beğenilen bir şarkıcı olan ünlü isim son olarak Instagramdan paylaştığı video ile gündemde. Ünlü isim, bir aracın içinde arkdaşı ile çektiği videoda çalan şarkıya ritim tutuyor. Çok kilo aldığı dikkatlerden kaçmayan ünlü isim için çok sayıda yorum yapıldı.

Önümüzdeki günlerde daha çok konuşulacak

Video’yu izleyen hayranlar hem sosyal medya hesaplarından hem de İzel’in gönderisi altına ünlü şarkıcı için kendisini tanımakta zorluk çektikleri şeklinde yorumlarda bulundular. Uzun süredir haber alınamayan ve ne yaptığı merak edilen ünlü isim, bu çıkışıyla gelecek günlerde adından daha da çok bahsettireceğe benziyor. Şu sıralar sosyal medyada adı sıkça geçen ünlü isim için birçok kişi de iyi dileklerde bulunup bir an önce kendisinin yeni bir albüm yapmasını istediler.

In this article