[sam_zone id=1]

İzdivaçta skandal olay!

Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la” izdivaç programı kavga olayına sahne oldu. İddialara göre canlı yayından sonra tekme tokat kavga yaşandı. Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ adlı magazin programında...

155
155

Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la” izdivaç programı kavga olayına sahne oldu. İddialara göre canlı yayından sonra tekme tokat kavga yaşandı.

Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ adlı magazin programında Zuhal Topal’ın izdivaç programıyla ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Kavgaya neredeyse tüm stüdyo karıştı

Programda yer alan iddia şu şekilde:
Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında geçtiğimiz cuma, canlı yayından sonra kavga çıktı. Tekmelerin ve yumrukların havada uçuştuğu iddia edilen kavgaya stüdyodaki güvenlikçiler ve teknik ekip ve program çalışanları da karıştı.

İzdivaç programında şok kavga

İddialara göre, damat adayı Baha, gelin adayı Naz’ın yeni talibi Ali ile dans etmesini kıskanıp stüdyoyu terk etmişti. Bu olaydan sonra iddialara göre Baha adlı damat adayı, eski sevgilisi Naz’a saldırdı.

Diğer damat adayları da kavgaya karıştı

Kavgayı gören güvenlikçiler, Baha’ya müdahale ettiler. Ardından stüdyodan çıkmakta olan Baha’nın programdaki damat adayı arkadaşları da güvenlikçilere saldırdılar. Yaşanan kavgada programın teknik ekibinin de olduğu iddia edildi.

zuhal-topal-izdivac

Zuhal Topal kavga olayını gözleriyle gördü

Kavgaya karışan 30-40 kişilik grubu üst kattan izleyen Zuhal Topal, yaşananlar karşısında şoke oldu. İddialara göre Topal, olayı hayretle izledi.

Yaşanılan kavgada Baha’nın feci şekilde dövüldüğü iddia edildi. Kavga eden kalabalık birbirinden şikayetçi oldular ve olay karakola taşındı.

Olayın patlak vermesinin ardından sosyal medyada da konuyla ilgili birçok yorum ve eleştiri yapıldı.

In this article