İsmail YK’dan samimi itiraflar: Solmaz’a neden talip oldu?

Ünlü şarkıcı İsmail YK, Youtube kanalı Hadi Be TV‘ye konuk oldu. Başarılı isim, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. İşte İsmail YK‘nın röportajından öne çıkan bölümler… YK, “Şarkıların neden...

2
2

Ünlü şarkıcı İsmail YK, Youtube kanalı Hadi Be TV‘ye konuk oldu. Başarılı isim, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. İşte İsmail YK‘nın röportajından öne çıkan bölümler…

YK, “Şarkıların neden hep ‘Geber’, ‘Allah belasını versin’ gibi?” sorusuna, “Her albümde beddua yoktur. Mesela, ‘Bomba Bomba’ değil, ‘Facebook’ değil. Her zaman hayatının her alanında hardcore değilim. Hayat dolu, sevgi dolu, aşkı dolu… Bazen öfke var. Ben bu karakterleri ara sıra canlandırıyorum. Hepsi yaşanmışlıklar… Bunu bir senarist gibi düşünün. Mesela zombi filmi çekiyorlar ama halbuki hayatında hiç zombi görmemiş. Bu da onun hayal gücü. Yeni şarkım eğlenceli bir şarkı. Yani, ‘Allah belanı versin’ dememe gerek yok. Sen zaten gebermişsin. Geber…” cevabını verdi.

‘Kirpiklerimin hepsi orijinal’

“Kirpikleri birkaç yerde bana takma olup olmadığını sordular da ben kirpik takacak bir adam değilim. Hepsi orijinal. Gece uyuduğum zaman ses duyuyorum kirpiklerimden. Ortam çok sessiz oluyor ya…”

Evlendirme programına neden katıldı, Solmaz’a neden talip oldu?

İsmail YK, oldukça merak edilen Seda Sayan‘ın evlendirme programına neden katıldığı konusuna da açıklık getirdi. Ünlü şarkıcı, onun bir şaka olduğunu ve sadece eğlendiklerini söyledi. YK, konuyla ilgili olarak “Evlenmek istemiyorum açıkçası. Evlenmeyi düşünmüyorum. Gelecekte öyle bir şey görünmüyor sanki. Solmaz için katıldığım program genel olarak güzel geçti. Biz zaten eğlenceli bir bölüme gittik. Eğlendik, şarkılar söyledik. Makarasını yaptık… Bir şakaydı.” açıklamasını yaptı.

İsmail YK, Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programına katılarak Solmaz’a talip olmuştu

‘Konserlerde kolay gaza gelirim’

“Konserlerde insanların beni gaza getirmesi benim daha fazla enerji dolu olmama vesile oluyor. Konserlerde kolay gaza gelirim. Sevgi, aşk… Konser atmosferi apayrı bir duygu. Konserleri daha sonra izlerken bile yaşıyorum. Kendimi bile tanımıyorum. ‘Bu ben miyim?’ diyorum.”

‘Yumurtanın beyazı yüzünden menemen yiyemiyorum’

“24 saat sağlığınızı düşünerek yemek yersiniz mutlu olamazsınız. Arada bir çikolata yerseniz, bundan zarar gelmez. Suyumu eksik etmiyorum. Geceleri yemeği bıraktım. Yemek ayırt etmem. Yumurtanın beyazı hariç… Maalesef menemeni bu yüzden yiyemiyorum. Onun dışında her şeyi yiyorum. Türk mutfağı olduğu zaman akan sular durur.”

‘Aksiyon filmlerini severim’

“Evde zaman geçirmeyi çok seviyorum. Arkadaşlarım geliyor, sohbet ediyoruz, film izliyoruz. Aksiyon filmerini çok seviyorum.”

In this article