Işın Karaca: Be kifayetsiz köpek!

Şarkıcı Işın Karaca tecavüz olayına sessiz kalmadı. Ünlü şarkıcı engelli bir kadına, engelliler tuvaletinde tecavüz eden sapığı ağır sözlerle eleştirdi. Işın Karaca sert tepki gösterdi İstanbul’da bir AVM’nin...

2
2

Şarkıcı Işın Karaca tecavüz olayına sessiz kalmadı. Ünlü şarkıcı engelli bir kadına, engelliler tuvaletinde tecavüz eden sapığı ağır sözlerle eleştirdi.

Işın Karaca sert tepki gösterdi

İstanbul’da bir AVM’nin engelliler tuvaletinde korkunç bir olay yaşandı. Tekerlekli sandalyeye bağlı 39 yaşındaki kas hastası kadın, engelliler tuvaletinde tecavüze uğradı.

Ünlü sanatçı Karaca, haberi Instagram hesabından paylaşarak tepki gösterdi. Tüm ülkenin tanıdığı güçlü yorumcu Karaca, “Sabah Sabah yine sinirlerim zıpladı! Be kifayetsiz köpek! ‘Hangi hakla’ diye soracağım ama soruyu bile anlamazsın sen! Her gün kadınların şiddete, cinsel istismara maruz kaldığı, öldürüldüğü bir dünyada yaşamaktansa utanç duyuyorum! Buna dur diyecek bir güç ne zaman kapımızı çalacak” dedi.

Işın Karaca kaç yaşında?

Işın Karaca’nın gerçek ve tam adı, Işın Funda Büyükkaraca’dır. Ünlü sanatçının kaç yaşında olduğu merak ediliyordu. Ünlü sanatçı Karaca 7 Mart 1973 doğumludur ve 44 yaşındadır. 1973 yılında Londra’da doğan ünlü isimin anne ve babası Kıbrıslı restoran işletmecisidir. İngiltere’de Müzikal Tiyatro üzerine eğitim alan Karaca, 19 yaşında Erda Kıvanç (1993) adında bir çocuğu bulunmaktadır.

İlk eşinden boşanan Karaca, Aranjör Erdem Yörük ile 12 yıl süren bir birliktelik yaşamıştır. Yörük’ten de ayrılan ünlü isim Sedat Doğan’la 2009 yılında başlayan birlikteliğini 2010 yılında noktalamıştır. Tam bir aşk kadını olan Karaca Doğan ile tekrar barışmış ve 30 Mayıs 2011 tarihinde evlenmiştir. Bu evlilikten de bir çocuğu olan Karaca, bu beraberliğini de 2013 yılında noktalamıştır.

In this article