Işın Karaca’nın canlı yayını tatsız bitti!

Işın Karaca Instagram hesabından canlı yayın başlattı. Hayranlarıyla canlı yayında sohbet eden Karaca canlı yayın esnasında çok sinirlendi. Karaca eşi ile canlı yayın başlattı Ünlü sanatçı Işın Karaca,...

2
2

Işın Karaca Instagram hesabından canlı yayın başlattı. Hayranlarıyla canlı yayında sohbet eden Karaca canlı yayın esnasında çok sinirlendi.

Karaca eşi ile canlı yayın başlattı

Ünlü sanatçı Işın Karaca, Aralık ayında evlendiği Tuğrul Odabaş ile geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı Instagram’da hayranlarına canlı yayın yapmak istedi. Canlı yayını çok heyecanlı açan ünlü çiftin bu girişimi burunlarından geldi.

Karaca 105 kilodan 60’a düştü

Işın Karaca 2014’te tüp mide ameliyatı geçirmiş ve bu ameliyat ile 105 kilodan 60 kiloya düşmüştü. Yıllardır taşıdığı kilolardan kurtulan ve kendini sağlıklı bir yaşama veren ünlü isim, geçtiğimiz gün eşi Odabaş ile Instagramdan canlı yayın başlattı. Çok heyecanlı ve güzel başlayan canlı yayın, tatsızlıkla sonlandı.

Canlı yayında Karaca’yı takip eden bir kişi “İstersen 100 kilo ver, hâlâ çok çirkinsin” yorumunda bulundu. Bunun üzerine ünlü isim, çok kızdı ve “Çirkin olan senin kalbin” karşılığını verdi. Hiç beklemediği bir tepki alan Karaca’yı eşi Tuğrul Odabaş sakinleştirdi.

Işın Karaca kaç yaşında?

Londra doğumlu olan ünlü şarkıcı Karaca, Türkiye’nin en ünlü ses sanatçılarından biridir. Geçmişten günümüze kadar çok sayıda hit parçaya imza atan ünlü isim, mütevazi kişiliği ve iyi yüreğiyle herkes tarafından saygı ve sevgiyle anılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar hemen her kesimin severek dinlediği Işın Karaca kaç yaşında diye merak ediliyor. Karaca, 1973 doğumlu olan ünlü isim 44 yaşındadır.

In this article