Işın Karaca’dan sert sözler: Her yerden saldırsanız da korkmuyorum!

Ünlü şarkıcı Işın Karaca’nın Instagram hesabı kötü niyetli kişiler tarafından hack’lenmeye çalışıldı. Ancak bilgisayar korsanlarının bu girişimi başarısız oldu. ‘Saklayacak bir şeyim yok!’ Konuyla ilgili olarak bir açıklama...

1
1

Ünlü şarkıcı Işın Karaca’nın Instagram hesabı kötü niyetli kişiler tarafından hack’lenmeye çalışıldı. Ancak bilgisayar korsanlarının bu girişimi başarısız oldu.

‘Saklayacak bir şeyim yok!’

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, “Anlamaya çalışıyorum insanlıkların şeytanlıklarını ama meleklerim müsaade etmiyor. Bir daha anlatayım isterseniz. Her yerden saldırsanız da korkmuyorum. Saklayacak tek bir şeyim yok! İyi ki baş kaldırdım! Vay anam vay! Hesabı ele geçirip ne yapacaksınız gerçekten merak ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin’le yaşadığı polemik ile gündeme gelmişti

Karaca son olarak genç şarkıcı Ece Seçkin ile yaşadığı polemikle gündeme gelmişti. Bir röportajda son dönemde piyasaya çıkan şarkıcıların izlenme ve dinlenme rakamlarının gerçeğini yansıtmadığını, birçoğunun botlarla şişirme olduğunu ve haksız kazanç elde ettiklerini söylemişti. Bu konuyu üzerine alınan Seçkin de Karaca hakkında oldukça sert ifadeler kullandığı bir açıklama yapmıştı. Karaca, daha sonra Seçkin’in bu sözleri neden üzerine alındığını anlamadığını, bu sözleriyle onu kast etmediğini dile getirmişti.

Yaşananların yanı sıra bu polemiğin ardından Aleyna Tilki hakkında söyledikleri sözlerle gündeme gelen Demet Akalın‘ın kişisel Instagram hesabından Işın Karaca’yla çektirdiği bir fotoğrafı paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

Ünlüler son dönemde hack kurbanı

Öte yandan son dönemlerde ünlülerin hesabı sık sık hacker’ların saldırısına uğrıyor. Geçtiğimiz haftalarda yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken ve “Cevapsız Çınlama” adlı şarkısı rekor bir izlenme sayısına ulaşan Aleyna Tilki’nin Instagram hesabı kapanmıştı. Tilki’nin girişimleri neticesinde bir süre kapalı kalan hesap geçtiğimiz günlerde açılmıştı.

In this article