Işıl Reçber hastanelik oldu

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, önceki gece boyun ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Hastanede yatması istenen Işıl Reçber, evinde istirahat etmeyi tercih etti. 1 saat özel odada dinlendirildi Eski...

2
2

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, önceki gece boyun ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Hastanede yatması istenen Işıl Reçber, evinde istirahat etmeyi tercih etti.

1 saat özel odada dinlendirildi

Eski milli futbolcu Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, önceki gece şiddetli boyun ağrısı şikâyetiyle bir hastaneye gitti. Yaklaşık 1 saat özel odada dinlendirilen ve MR sonuçları sonrasında hastanede yatması istenen Reçber, evinde dinlenmek istedi.

Gizlenmeye çalıştı ama başaramadı

Tekerlekli sandalyeyle acil kapısına getirilen Reçber, gazetecilerden gizlenmek için bir kolonun arkasına saklansa da amacına ulaşamadı.

17 yaşındayken tanıştığı eski milli kaleci Rüştü Reçber ile evlenen Işıl Reçber’in bir oğlu ve bir kızı var.

Işıl Reçber kimdir?

5 Ekim 1977 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Ailesi Arnavut ve Antep kökenlidir. Işıl Reçber’in babası ticaret ile uğraşmaktadır. Gençlik yıllarını Antalya’da ailesi iler birlikte geçirmiştir. Eşi kaleci Rüştü Reçber ile Antalya’da tanışmıştır. Rüştü Reçber ise o dönemlerde Antalya Sporun kaleciliğini yapmaktadır. İlk görüşte Işıl Hanıma aşık olmuştur. Işıl Hanım 1.80 boyunda, 65 kilo güzel bir kadındır. Sarı saçları ve güzel giyimi ile de dikkat çekmektedir. Işıl Rençber modacılıkla uğraşmaktadır.

17 yaşında Rüştü ile tanıştı

17 yaşında Rüştü Reçber ile tanışmış ve Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski kalecisi olan Rüştü Bey ile olan birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmışlardır. Mutlu çiftin bu evlikten bir kız bir erkek çocuğu olmak üzere 2 tane evlatları vardır. Modayı yakından takip eden Işıl Hanım modanın ünlü isimlerden olmuştur. Sık sık giydi kıyafetler, saç tasarımı ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde yer alan Işıl Reçber aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinin de önde gelen isimlerindendir. Eşi Rüştü Bey ile beraber Bir Dilek Tut Derneğinin faaliyetlerine katkıda bulunmuştur. Sportmen bir yapıya sahip olan Işıl Hanım Antalya’da yaşadığı yıllarda basketbol oynamış ve 8 yıldır düzenli olarak pilates yapmaktadır.

In this article