Ünlü Rus model Irina Shayk, tarz değiştirdi

Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk, tarz değiştirdi. 31 yaşındaki manken, kumral saçlarını sarıya boyattı. Kişisel Instagram profili üzerinden bir selfie çekerek paylaşan Shayk’a çok sayıda olumlu yorumlar...

2
2

Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk, tarz değiştirdi. 31 yaşındaki manken, kumral saçlarını sarıya boyattı.

Kişisel Instagram profili üzerinden bir selfie çekerek paylaşan Shayk’a çok sayıda olumlu yorumlar geldi. Ünlü ismin takipçilerinin çoğu sarı rengin Shayk’ın saçlarına yakıştığı görüşünde birleşti.

Instagram’da 1.7 milyon takipçisi bulunan Shayk’ın bu paylaşımı, 4 saat içerisinde 200 bini üzerinde beğeni aldı.

Irina Shayk, yeni tarzıyla takipçilerinden tam not aldı

Ronaldo’dan ayrıldı, Bradley Cooper ile birlikte

31 yaşındaki Shayk, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yaşadığı birliktelikle sık sık gündeme gelen bir isimdi. Shayk, geçtiğimiz yıllarda Ronaldo ile birlikteliğine nokta koymuştu.

Ronaldo’dan ayrılan Rus model, şimdilerde ABD’li aktör Bradley Cooper ile ilişki yaşıyor.

Irina Shayk, “Müslüman mı?” tartışmalarıyla gündeme gelmişti

Tatar asıllı olan Shayk, 1986 yılında Rusya’nın Ural bölgesindeki Yemanjelinsk kasabasında dünyaya geldi. Asıl soyadı Şeyhislamova olan Rus manken, bir dönem, “Irına Shayk müslüman mı?” tartışmalarıyla da gündeme gelmişti.

‘Kendimi yarı müslüman hissediyorum’

Shayk, geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada, Türkiye’yi ve Türkler’i çok sevdiğini, aynı zamanda kendisini de yarı müslüman hissettiğini itiraf etmişti.

Öte yandan Irina Shayk’ın dedesinin müslüman bir Tatar olduğu biliniyor. Shayk, dünya çapındaki ünlülerle yakınlığıyla bilinen Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş ile de yakın arkadaş… İkili, geçtiğimiz yaz ayında birlikte Antalya’ya tatile gelmişlerdi.

In this article