İrem Derici’den silikon itirafı

Son zamanlarda yaşadığı aşkla ve verdiği kilolarla sürekli gündeme gelen İrem Derici dün akşam Beyaz Show’a katıldı. Ünlü şarkıcı İrem Derici bakın silikonlarıyla ilgili neler söyledi? Lider Şahin...

2
2

Son zamanlarda yaşadığı aşkla ve verdiği kilolarla sürekli gündeme gelen İrem Derici dün akşam Beyaz Show’a katıldı. Ünlü şarkıcı İrem Derici bakın silikonlarıyla ilgili neler söyledi?

Lider Şahin ile yaşadığı aşk olsun, verdiği kilolar olsun onu bir an olsun gündemden eksik etmedi. İrem Derici hep çok konuşulanlardan oldu. Şimdi de kilolarına ve yaşadığı aşka bir de slikonlar eklendi. Peki İrem Derici’nin silikonları ne kadara mal oldu?

Beyaz Show’da itiraf etti

Sıkı bir diyet ile 32 bedene kadar düşen İrem Derici, Beyaz Show’da kağıt sorularından gelen soruya esprili yanıtlar verdi! Kendisi ile barışık olan Derici, “Çok zayıflayınca, bazı kadınsı hatlarını kaybedince, böyle bir şeye ihtiyaç duyabiliyorsun!” diye yanıt verince, Beyaz yanıtı çok eğlenceli bulmadı ve İrem Derici’ye esprileri ile yüklendi! Aralarındaki atışma herkesi çok güldürdü! İrem Derici, hastanede magazine yakalanma hikayesini de anlatınca, seyirciler kahkahalarını tutamadı! Bu sırada aslında silikon hikayesini gizlemek istediğini ama başaramadığını da itiraf etti.

İrem Derici’nin hayatı

24 Mart 1987tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi.

O Ses Türkiye’ye katıldı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı. “Bensiz Yapamazsın” isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. “Bensiz Yapamazsın”ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar’a aittir. Ayrıca Melih Kibar’ın son bestesi olarak bilinmektedir. Ardından Mayıs 2013’te ikinci teklisi “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı”nı piyasaya çıkartmıştır. Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya aittir. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağladı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maksi tekli çıkartmıştır. Bu maksi teklinin ilk klibi; sözü ve müziği Hüseyin Boncuk’a ait olan “Sevgi Olsun Taştan Olsun” isimli şarkıya çekilmiştir. Büyük kitle yaratan klip, Müyap kanalında 18 milyon kez tıklanmıştır. Maksi teklinin ikinci klibi “Zorun Ne Sevgilim”e gelmiştir. Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan “Neredesin Sen?”i yeniden yorumlamıştır.

Videoları izlenme rekorları kırıyor

15 Nisan 2014’te son teklisi “Kalbimin Tek Sahibine” piyasaya çıkmıştır. Çıktığı andan itibaren dijital platformlarda “en çok dinlenenler” arasına girmiştir ve Kalbimin Tek Sahibine NetD Müzik kanalında 175 milyondan fazla izlenerek rekor kırmış İrem Derici, hemen ardından ikinci maksi teklisi “Üç”ü çıkartmıştır. Çıkış şarkısı “Bir miyiz?”e klip çekilmiştir. Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlenmiştir. İstanbul, Balat’ta yaklaşık 16 saatlik çekim sonucu ortaya çıkan klip tüm müzik kanalları ve internet üzerinde NetD müzik adresinde yayınlanmaya başlanmıştır. Üçün ikinci şarkısı “Nabza Göre Şerbet”, İrem Derici’nin “Zorun Ne Sevgilim?” şarkısında birlikte çalıştığı Emrah Karaduman ile Gökhan Şahin’in imzasını taşımaktadır. İrem Derici bu maksi teklide Azeri türküsü “Nazende Sevgilim”i de yeniden yorumlamıştır. Türkünün aranjesi ise Rıza Esendemir tarafından yapılmıştır.

Remix versiyon şarkısı ile gündeme oturdu

İrem Derici,24 Mart 2015 tarihinde Değmezsin Ağlamaya isimli maxi single’ı çıkartmıştır.Maxi single çalışmasında 2 şarkı ve bir remix versiyon bulunuyor. Çıkış parçası Değmezsin Ağlamaya’nın söz ve müziği Hüseyin Boncuk, düzenlemesi Erkin Arslan’a; ikinci şarkı İstemez Misin’in söz ve müziği Hüseyin Boncuk, düzenlemesi ise Uğur Can Sezen’e ait. Albümün üçüncü şarkısı ise, ünlü radyocu Rıza Esendemir’in Değmezsin Ağlamaya için yaptığı remix çalışmadı olmuştur.
2015’te single’ı yayınlandı

Yine İrem Derici, 9 Eylül 2015’te Aşk Eşittir Biz isimli single albümünü çıkarmıştır. Şarkının sözü ve müziği Hüseyin Boncuk’a, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye aittir. Derici, 12 Şubat 2016 tarihinde ilk albümü olan “Dantel” albümünü GNL Entertainment etiketiyle yayımlamıştır. Albümün çıkış şarkısı albümle aynı ismi taşıyan “Dantel” olmuştur. Albüme 2. Klip 24 Mayıs 2016 tarihinde Söz-Müzik Sinan Akçıl’a ait olan “Evlenmene Bak” şarkısına çekilmiştir. Derici Klipte düğünden kaçan bir gelini canlandırmıştır. Ayrıca Sinan Akçıl klipte gelinin kaçtığı kamyon şoförü rolüyle yer almıştır.

70 milyon izlenen videosu rekor kırdı

Klip Youtube üzerinde 70.000.000’dan fazla izlenme sayısına ulaşarak başarı sağlamıştır. 3. Klip ise 31 Ağustos 2016 tarihinde Söz-Müzik Kaan Karamaya’ya ait olan “Dur Yavaş” şarkısına çekilmiştir. İspanyol ezgileri barındıran şarkının klibinde Derici bir çingene’yi canlandırmıştır. 13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile evlenmiştir.22 Mart 2016’da anlaşmalı olarak, Gebze’de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini bitirmişlerdir.İrem Derici 11 Temmuz – 21 Eylül tarihleri arasında yayınlanan , Acun Ilıcalının yapımcısı olduğu ve Tv8 ekranlarında yayınlanan Rising Star Türkiye yarışmasının 2. Sezonunda jüri üyeliği yapmıştır.

In this article