İrem Derici, 30 yaşına bastı, Mustafa Ceceli bakın nasıl kutladı

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile İrem Derici’nin yakın arkadaşlıkları biliniyor… İkili, geçtiğimiz haftalarda birlikte bir de düet çalışmasına imza atarak hayranlarına sürpriz yapmışlardı. Mustafa Ceceli, İrem Derici’yi unutmadı...

5
5

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile İrem Derici’nin yakın arkadaşlıkları biliniyor… İkili, geçtiğimiz haftalarda birlikte bir de düet çalışmasına imza atarak hayranlarına sürpriz yapmışlardı.

Mustafa Ceceli, İrem Derici’yi unutmadı

Ceceli, doğum gününde arkadaşı İrem Derici’yi unutmadı. Ünlü şarkıcı, kişisel Instagram hesabı üzerinden Derici ile birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaştı ve bu fotoğrafın altına bir de not düştü. Ceceli, düştüğü notta, “Kıymetlim İrem Derici… İyi ki doğdun. Allah o güzel sesine ve çatlak kafana zeval vermesin. önüne çıkan tüm kapılar inşallah huzura açılsın hep hep hep… Sevgiyle…” ifadelerini kullandı.

Ceceli’nin bu paylaşımı 80 binin üzerinde beğeni alırken ünlü isme çok sayıda yorum geldi.

30 yaşına basan Derici, doğum gününde uzunca bir yazı yazdı ve takipçileriyle paylaştı.

Derici, doğum gününe özel çektirdiği konsept fotoğrafı paylaştı ve şu notu yazdı:

“Sen bakma bana hiç. Maganda tandanslıyımdır ama içliyimdir. Kimseye ihtiyacım yok gibi durmaya çalışıeım ama muhtacımdır. Severim, çok severim. Anlayışlıyımdır. Olduğu gibi kabullenmeyi bilirim. Anlatmaktan çok dinlemeyi severim. Çözüm ortağı olmayı tercih ederim. El uzatmayı seçerim. Herkesin hikayesi farklıdır ya… Önyargıdan nefret ederim! Bilemezsin kim içinde hangi fırtınalardan kaçmaya çalışıyor, hangi gülen yüz aslında içten içe kan ağlıyor. Ben bugün 30 oldum. 30 senedir ne güzellikler yaşadım, ne hayal kırıklıkları, ne başarısızlıklar, ne kıymetli alkışlar… Kim bilir belki de hak ettiğimden fazla bir başarı. Vazgeçmediğim tek şey sevgi oldu. Lanet çıksın… Hep sevdim, hep! Annemle babam bunu bana öğretti çünkü. 30 yıldır bana iz bırakan, hikayeler emanet eden, yüzümü güldüren herkese selam olsun. İyi ki el verdiniz bana, iyi ki kattınız canınıza bu nemrut suratlıyı. Bugün itibari ile 30 yaşında, yine tek bildiği ve tek istediği sevgi olan bir kadınım ben. Öyle kalmam dileğiyle… Ne olursa olsun içimdeki haylaz eşek sıpasını kaybetmemem umuduyla, e iyi ki doğdum o zaman.”

In this article