Mustafa Ceceli ve İrem Derici düeti Kıymetlim listeleri alt üst etti

Ünlü şarkıcılar Mustafa Ceceli ile İrem Derici, bir süredir Ceceli’nin yeni albümünde yer alacak düet şarkısı için hazırlıktaydı. Ceceli, önceki gün “Kıymetlim” adını verdiği şarkısının klibinin 1 gün...

5
5

Ünlü şarkıcılar Mustafa Ceceli ile İrem Derici, bir süredir Ceceli’nin yeni albümünde yer alacak düet şarkısı için hazırlıktaydı. Ceceli, önceki gün “Kıymetlim” adını verdiği şarkısının klibinin 1 gün sonra yayında olacağını duyurmuştu.

İlk günden rekor izlenme

Şarkının klibi dün yayınladı. Youtube platformunda yayın yapan NetD kanalı üzerinden yayınlanan klip, ilk gününde rekor bir izlenme oranı elde etti.

DMC etiketiyle yayınlanan ve “Zincirimi Kırdı Aşk” albümünde yer alan “Kıymetlim” şarkısının klibi, bir gün içersinde yaklaşık 600 bin kez izlendi ve dinlendi.

Ceceli ve Derici’ye hayranlarından ve sanat camiasından da övgüler yağdı.

Mustafa Ceceli, yeni açılan Avrasya Tüneli’ne klibinde bol bol yer verdi

Söz ve müzik Sinan Akçıl’dan

Henüz ilk günden listelerini alt üst eden Kıymetlim şarkısının söz ve müziğinde Sinan Akçıl imzası var. Klibin yönetmenliğini ise İrem Derici’nin yakın arkadaşı Umut Eker yaptı.

Derici, 5 aylık bir süre zarfında 4. klibini yayınladı. Ünlü şarkıcı, böylece zor bir başarının daha sahibi oldu. Derici ve Ceceli’nin birlikte rol aldığı klipte Ceceli’nin yeni açılan Avrasya Tüneli’nden geçmesi de dikkatlerden kaçmadı.

İşte listeleri alt üst eden o şarkının oldukça izlenen video klibi:

In this article